logo

U:Fon je členem APVTS

U:fon se stal novým členem Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS). Společně s ostatními alternativními operátory sdruženými v asociaci chce U:fon přispívat k rozvoji telekomunikačního prostředí u nás, zejména pak v oblasti MVNO (Mobile Virtual Network Operator).

"Rozhodnutí společnosti MobilKom vstoupit do Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí jen dále potvrzuje přínos asociace pro liberalizaci telekomunikačního trhu a technologicko-provozní standardizaci," komentuje přijetí nového člena v APVTS její předseda Svatoslav Novák. "U:fon bude svou odborností velkým přínosem pro pracovní týmy APVTS, protože je odhodlán aktivně se podílet na projektech APVTS a přispívat tak k rozvoji telekomunikačního trhu," doplňuje Novák.

"Vstup naší společnosti do APVTS znamená logický krok ve spolupráci s ostatními operátory a ukazuje tak naší snahu přispívat k budování českého trhu hlasových a datových služeb," říká Tomáš Budník, generální ředitel U:fona. "A je to samozřejmě jeden z prvních kroků při implementaci MVNO (Mobile Virtual Network Operator) u nás," doplňuje rozhodnutí o vstupu do asociace Budník.

Další články k tématům - APVTS - asociace - MVNO - U:fon - Svatoslav Novák - Tomáš Budník

Článek ze dne 12. října 2009 - pondělí

Další články od U:fon