logo

U:Fon má nový web

Zcela novou podobu mají internetové stránky čtvrtého mobilního operátora U:fon na známé adrese ufon.cz. Všichni zájemci, kteří webovou prezentaci společnosti navštíví, poznají změnu na první pohled.

"Novou tvář stránek jsme vytvářeli s ohledem na pohodlí našich zákazníků. Chtěli jsme, aby přinesly zákazníkům U:fona snadnou orientaci a intuitivní vyhledání požadovaných informací," představuje web Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona a dodává : "Doufáme, že nově spuštěné aplikace a struktura webu umožní návštěvníkům ještě větší uživatelský komfort a těm potenciálním snadnější rozhodování při pořízení U:fonových služeb".

Kromě designu se stránky dočkaly výrazné proměny také v obsahu, struktuře a navigaci. Díky přímému propojení standardních informací a samoobslužné zóny má zákazník možnost dostat se okamžitě ke kontrole svých služeb prostřednictvím pouhých dvou kliknutí. Nové stránky navíc nabízejí přehlednější a intuitivnější objednávkový proces v eshopu pro ještě snažší orientaci při nakupování atraktivních služeb U:fona.

Při tvorbě nového webu a eshopu U:fon spolupracoval se společnostmi :

Další články k tématům - eshop - stránky - U:Fon - Lukáš Antoš

Článek ze dne 16. října 2009 - pátek

Další články od U:fon