logo

Cyklojízdy a fotosoutěž s Vodafone

Vodafone již pátým rokem po sobě zve své zákazníky a veřejnost na pražskou cyklojízdu a související pouliční slavnost "Zažít město jinak", kterou organizuje iniciativa Auto*mat v sobotu 22.9. 2012.

V rámci Evropského týdne mobility se také koná ve dnech 18. - 20.9. 2012 v Pardubicích festival "Město na míru" a cyklojízda. Během akcí v obou městech proběhne tematická fotosoutěž o ceny.

"Na účastníky cyklojízd čeká v Praze pouliční slavnost s bohatým programem a v Pardubicích zase několikadenní festival se spoustou netradičních atrakcí pro celou rodinu. Pokud nám lidé zašlou tematickou fotografii alespoň z jedné z těchto akcí, mají šanci vyhrát zajímavé ceny", uvedl Přemysl Filip, senior manažer společenské odpovědnosti Vodafonu.

Pouliční slavnost "Zažít město jinak" začíná v sobotu 22.9. 2012 v 10 hodin na Václavském náměstí. V Pardubicích na třídě Míru mohou lidé navštívit festival "Město na míru" již od 18.9. 2012. Organizátorem je občanské sdružení Město na kole.

V Praze se mohou lidé těšit na:

V Pardubicích na účastníky čekají:

Na obou cyklojízdách bude přítomen také Vodafone. Pro návštěvníky připravil relaxační zónu s hamaky, tablety s internetem zdarma, virtuální sprinty na cyklotrenažérech, pro děti pak obří pexeso a fotozónu. K dispozici bude také Vodafone rikša jako velotaxi, které mohou návštěvníci využívat po celou dobu akcí zdarma.

Návštěvníci, kteří nám zašlou do 28.9. 2012 na email: odpovednost@vodafone.cz tematické fotky s popisem z pouličních slavností nebo cyklojízd, mají šanci vyhrát zajímavé ceny, které souvisí s cyklistikou.

V ČR se do Týdne mobility v roce 2011 zapojilo 56 měst, v celkovém počtu zúčastněných téměř 2300 měst a 50 států jsme se tak vešli do první desítky nejaktivnějších.

Další články k tématům - fotografie - soutěž - workshop - zdarma - Přemysl Filip

Článek ze dne 19. září 2012 - středa

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.