logo

FUP 4 a 10 GB pro nové datové tarify Vodafone

Vodafone obohacuje od 7.6. 2012 portfolio svých datových tarifů o tarify s objemem dat 4 GB a 10 GB. Současně také zavádí možnost dokoupit objem dat i pro týdenní tarif a celkově zvýhodňuje podmínky navýšení objemu dat.

Nově je u Vodafonu možné nastavit si možnost automatického navýšení objemu dat (FUP) po vyčerpání objemu původního tarifu. Služba je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují využívání datového připojení bez omezení rychlosti. Náklady lze, kromě průběžných SMS notifikací o čerpání, kontrolovat i pomocí služby Flexistrop, či Flexilimit.

Vodafone dále u svých nových tarifů zvýhodňuje podmínky pro dokup dodatečných dat. Zatímco doteď dokoupený objem dat z technických důvodů smazal nevyčerpané jednotky, nyní se dokoupený objem dat k původním jednotkám přičte.

Nové tarify s vyšším FUP:

Výše uvedené ceny platí pro ty zákazníky, kteří si tyto tarify pořídí na druhé datové SIM, přičemž jejich primární hlasová SIM využívá Speciální edici Tarifů na míru. K oběma těmto tarifům bude možné dokoupit 1 GB dat za 200 Kč.

Tyto tarify bude možné aktivovat od 7.6. 2012.

Další články k tématům - FUP - SIM - SMS - tarif

Článek ze dne 29. května 2012 - úterý

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.