logo

Nové datové tarify Vodafone

Pět nových datových tarifů rozšiřuje stávající nabídku mobilních datových služeb Vodafonu. Jsou rozděleny podle zařízení, pro které jsou určeny a podle míry jejich využití. U tarifu Připojení na den dochází od 15.3. 2012 k navýšení FUP z 5 MB na 25 MB.

Vodafone tak od nynějška nabízí 4 tarify pro internet v mobilu a shodně po dvou tarifech pro internet v tabletu a notebooku. Nově uvádí na trh týdenní datový tarif. Zároveň od 15.3. 2012 dochází k pětinásobnému navýšení FUP limitu u denního tarifu a souvisejícímu mírnému navýšení ceny tohoto tarifu.

"Dosud v našem portfoliu chyběly tarify pro zákazníky, kteří intenzivněji využívají internet v mobilu a tabletu a naopak méně intenzivně v notebooku. Zákazníkům, pro něž je nabízené FUP příliš nízké, nabízíme možnost FUP ke kterémukoli z tarifů dokoupit", říká senior manažer marketingu Pavel Kuhn.

Pro zákazníky, kteří mají aktivní stávající datové tarify, se nic nezmění. Nově bude možné aktivovat i obdobu stávajících tarifů Internet v mobilu (150 MB FUP, 177 Kč), Internet v mobilu naplno (600 MB, 315 Kč) a Připojení na stálo (3GB FUP, 525 Kč).

První dva zmíněné pouze mění název na Internet v mobilu Standard a Internet v mobilu Premium.

Výhody datových tarifů Vodafonu:

Vodafone počínaje dnem 15.3. 2012 pětinásobně zvyšuje FUP limit u denního tarifu Připojení na den z původních 5 MB na 25 MB. S tím se zvedá o 8 Kč i jeho cena, tj. ze 17 Kč vč. DPH na 25 Kč vč. DPH.

Nově obohacuje své portfolio o týdenní tarif (49 Kč/60 MB FUP), vhodný zejména pro uživatele předplacených karet.

Další články k tématům - FUP - notebook - SMS - tablet - tarif - Pavel Kuhn

Článek ze dne 24. února 2012 - pátek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.