logo

Vodafone karta bez limitu

Limitovaná edice předplacených karet s názvem Vodafone karta bez limitu obohatí od 15.11. 2012 vánoční nabídku Vodafone. S touto novou kartou zaplatí zákazník za hovor do vlastní sítě, který může trvat až hodinu, jen 7 korun.

Zákazníci, kteří si Vodafone kartu bez limitu pořídí a aktivují do 31.1. 2013, získají navíc zdarma 100 SMS do všech sítí na jeden měsíc. Vodafone karta bez limitu navazuje na obdobnou Oskartu bez limitu, která byla v minulosti velmi úspěšná.

"S jakoukoliv naší předplacenou kartou zákazník také automaticky získá volání na zákaznickou linku zdarma, kredit může čerpat po dobu deseti měsíců a kartu si může kdykoliv dobít více než deseti způsoby", říká Michaela Edgerley Šťovíček, ředitelka předplacených služeb ve Vodafonu.

Cena předplacené Vodafone karty bez limitu je 200 korun, zákazník získá kredit ve stejné výši. Hovor do ostatních sítí bude stát 7 korun za minutu a cena 1 SMS bude 2,40 korun. Hovory budou účtovány tarifikací 60+1.

Kartu lze zakoupit od 15.11. 2012 do 31.1. 2013 nebo do vyprodání. Nabídka volání na této kartě je však časově neomezená.

Na Vodafone kartu bez limitu mohou přejít se svým číslem i stávající zákazníci.

Další články k tématům - kredit - SMS - tarifikace - telefonie - vánoce - zdarma

Článek ze dne 8. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.