logo

Zvýhodněné volání do ciziny

My Country a My EU - to je zvýhodněné volání s Vodafone z ČR do zahraničí. My Country umožňuje za měsíční poplatek 50 Kč volat výhodněji do jedné z nabízených zemí a My EU umožňuje za měsíční poplatek 100 Kč volat výhodněji do 26 zemí EU.

V rámci speciální edice služby My Country budou moci obyvatelé Ukrajiny, Ruska a Moldávie volat domů za konečnou cenu 5 Kč včetně DPH za minutu a díky službě My EU mohou například obyvatelé Slovenska volat domů již za 4 Kč včetně DPH za minutu.

Vodafone navíc pro rusky mluvící zákazníky nově sputil bezplatnou linku *6038 s rusky hovořícími operátory.

"Vycházíme vstříc největším komunitám cizinců, z nichž mnozí právě nyní přijíždějí do České republiky za prací", říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu a dodává: "Nabízíme jim nejlepší cenu volání do ciziny na trhu, takže mohou být v pravidelném kontaktu se svou rodinou i obchodními partnery."

Pro využití této speciální edice stačí zakoupit jednu z předplacených karet My Country nebo My EU, které jsou k dostání s kreditem 200 Kč nebo 500 Kč. Po uplynutí šesti měsíců bude služba dále dostupná za měsíční poplatek 50 Kč (My Country) a 100 Kč (My EU).

My EU - seznam zemí

Belgie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Řecko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie.

Další články k tématům - EU - tarif - telefonie - volání - zdarma - Pavel Kuhn

Článek ze dne 3. dubna 2012 - úterý

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.