logo ACTIVE 24 s.r.o.

Moje stránky - nový komfortní SiteBuilder pro tvorbu webových stránek

Moje stránky jsou nový redakční systém (SiteBuilder) v nabídce hostingové firmy ACTIVE 24. Je určený přímo vlastníkům webových stránek, a proto je také uživatelsky velmi přívětivý. Aplikaci v Trial verzi si můžete vyzkoušet na 14 dní ZDARMA!

Kromě snadného ovládání a vždy dobrého výsledku patří mezi výhody služby Moje stránky nulové investiční náklady a měsíční poplatek od 29 do 399 Kč /měsíc, který zahrnuje vše, co je potřeba pro funkční web. Vlastník webu je díky službě Moje stránky naprosto nezávislý na pomoci IT odborníků a může si své stránky kdykoliv aktualizovat.

Pomocí více než 220 snadno editovatelných šablon si sestavíte svůj web, který si nezadá se stránkami vytvořenými na objednávku webdesignovým studiem.

K dispozici pro sestavení vlastního webu tak máte:

Hned na začátku se na míru vašemu oboru podnikání připraví automatický návrh webu včetně typových textů a ilustrativních obrázků. Vy si můžete změnit kromě obsahu také písmo, barvy, pozadí, kompozici nebo celou šablonu. Na web si pak jednoduše výběrem z menu v online administraci umístíte aktivní prvky jako fotogalerie, video, MP3 nebo flash soubory, propojení na sociální sítě Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr, propojení s platební bránou PayPal, formuláře, tlačítka, bannery nebo mapy.

Všechny připravené úpravy lze zkontrolovat nejprve v náhledu a teprve konečnou verzi pak publikovat na internet, na Facebook, případně si vytvořit jejich mobilní verzi. Své webové stránky nebo jejich část můžete také zaheslovat a zpřístupnit jen vybrané skupině návštěvníků. Znalci mohou editovat HTML a CSS styly webových stránek.

Moje stránky pomohou také zobrazování vašeho webu ve vyhledávačích a umožňují vkládat klíčová slova, kódy Google Analytics i propojení s Google Adsense.

Článek ACTIVE 24 s.r.o. ze dne 10. září 2014 - středa

Další články od ACTIVE 24 s.r.o.

HackerFest 2018 - největší IT Security událost v ČR