logo AIMTEC a.s.

IT práce ve společnosti AIMTEC a.s.

Business Intelligence konzultant

AIMTEC a.s. - Plzeň
Jste analytický typ, který rád komunikuje s klientem i týmem? Dokážete snadno identifikovat potřeby a vybrat ta správná data z datového skladu a převádět je do písemných výstupů a reportingu? Pak hledáme možná právě Vás.

Sales Manager pro německý trh

AIMTEC a.s. - Plzeň
Hledáme nového kolegu, který s námi bude posouvat náš byznys v Německu. Pokud se snadno orientujete v německém prostředí, baví vás identifikovat potřeby, vyjednávat a společně se zákazníkem hledat vhodné řešení, rádi se s vámi potkáme.

Datový Analytik

AIMTEC a.s. - Plzeň
Jste analytický typ a baví vás zpracovávat data, protože víte, že kvalitní informace jsou v dnešní době největší konkurenční výhodou? Poradíte si i s velkým množstvím dat v datovém skladu a dokážete najít jehlu v kopě sena?

Content and Social Media Marketer

AIMTEC a.s. - Plzeň
Jste tvořivá duše a rádi hledáte originální obsah? Dokážete přemýšlet v souvislostech a baví vás propojovat vše, co děláte, do větších celků? Patříte mezi nadšence, co rádi vypráví příběhy různými způsoby – ať už obrazem, textem, nebo třeba přes video? Je vám proti srsti vytvářet obsah proto, aby pouze existoval a rádi se při tvorbě opřete o měřitelná data? Pokud se začínáte usmívat, možná jste náš člověk!

Programátor JAVA aplikace

AIMTEC a.s. - Plzeň
Programujte s námi serverovou aplikaci, která pomáhá řešit výrobní, skladové a logistické procesy ve firmách jako Sportisimo, BOSCH nebo Jan Becher. V dobrém týmu, v podporujícím prostředí a s hmatatelnými výsledky.