logo Enehano Solutions s.r.o.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Konference Basecamp je jednou z mála akcí u nás, na které se můžete něco konkrétního přiučit od úspěšných amerických firem. A je vlastně jedno, jestli člověk pracuje v marketingu, obchodu, financích, zákaznickém servisu nebo IT. Salesforce totiž dávno není jen CRM, ale celosvětově nejinteligentnější systém řízení vztahů se zákazníky ve všech těchto oblastech.

Basecamp je naprosto jedinečný i díky bohatému networkingu v americkém stylu, který v Praze jen tak nezažijete. Boří se zde bariéry mezi pořadateli, řečníky a návštěvníky. Osobně se tak můžete potkat a seznámit s osobnostmi, ke kterým byste se normálně neměli šanci dostat.

Zuzana Maderová

Ředitelka rozvoje obchodu společnosti Enehano Solutions

Zuzana Maderová - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Enehano do USA míří jako technologický partner, přinášející hodnotné technické zkušenosti s implementacemi. V San Francisku budeme mj. sledovat, jakým způsobem inovativní americké firmy přemýšlejí nad byznysem a jakým způsobem CRM využívají. Americkým partnerům nabízíme, stejně jako klientům v ČR, implementaci i úpravy Salesforce na míru, což je aktuální trend.

Firmy dnes nechtějí zaměstnávat programátory pro konkrétní systémy, ale poptávají řešení upravené na míru. V USA již za sebou máme několik úspěšných implementací, kde jsme si spolupráci úspěšně vyzkoušeli a nabrali drahocenné zkušenosti.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Když jsme v loňském roce slavili první rok na trhu, byli jsme nadšení z toho, co se nám podařilo. Díky pracovnímu nasazení a odhodlání všech v týmu se nám i letos podařil další obrovský skok kupředu. Jsem nadšený z toho, jakým způsobem pomáháme firmám ke zjednodušení jejich podnikání. Je pro nás důležité, aby naši kolegové byli spokojení a rozvíjeli se v oboru. I proto jsme pro ně rozšířili řadu benefitů.

Jedním z nich je i možnost dostat se na největší IT konferenci Dreamforce do San Francisca v USA. Díky tvrdé práci a skvělým výsledkům jsme také o krok blíže k dalšímu celofiremnímu benefitu, a to vysněnému celofiremnímu teambuildingu na Havaji. Odteď už jen za tři roky.

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

Jiří Mach - Enehano Solutions s.r.o.logo Enehano Solutions s.r.o.LinkedIn

Enehano Solutions se primárně zaměřuje na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. A právě proto jsme se rozhodli rozšířit naše kompetence o řešení IBM Marketing Solutions a stát se partnerem IBM pro tuto oblast. Díky této kompetenci jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širší škálu služeb především v oblasti Campaign Managementu, digitálních kanálů, personalizace a omni-channel marketingu.

Campaign Management je pro moderní společnost klíčovým obchodním prvkem v marketingové strategii. Nyní jsme partnerem Equa bank pro implementaci Campaign Management řešení na bázi IBM Campaign a IBM Marketing Cloud a jejich integraci na současné komunikační kanály banky.

Nabídka zaměstnání Enehano Solutions s.r.o.
o nové auto do rodiny! Stavební spořitelna České spořitelny
Profesionální programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.
Půjčka online přes internet, půjčky do 15 000 Kč ihned na účet