logo DNS a.s.
Aleš Pernecký

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

LinkedIn

Jedná se o vyústění několikaletého rozvoje obchodních aktivit, kdy zejména prodej širokého portfolia technologií společnosti Huawei dosáhl úrovně, která potřebuje samostatné řízení. Jako další impulz pro vytvoření samostatné divize Huawei je deklarovaný cíl společnosti významně zvýšit svůj podíl na trhu enterprise řešení.

Pro zajištění tohoto cíle bylo vytvoření silné obchodní jednotky logickým krokem.

Panda Security se svým produktem Adaptive Defense 360 přináší do DNS portfolia další řešení, které pomůže našim partnerům a jejich zákazníkům s plněním požadavků na soulad se směrnicí EU 2016/67 GDPR.

Panda Security je v současné době lídrem trhu s technologií pro ochranu koncových bodů (Endpoint Protection Platrform EPP) s vlastním řešením Endpoint Detection and Response (EDR).

Portfolio Citrixu, zejména produkty pro virtualizaci, load balancing a MDM, dobře zapadá do produktové strategie DNS a zároveň výborně doplňuje nabídku řešení divize Infrastruktura o nová, inovativní řešení, která odpovídají aktuálním trendům v oblasti informačních technologiích. O jeho prodej a technickou podporu se postaráme se stejnou péčí jako o další produkty v naší nabídce.

Naším cílem je zvýšit povědomí o divizi Infrastruktura jako o důvěryhodném a kompetentním partnerovi pro komplexní řešení zahrnující síťové a bezpečnostní technologie.

Nabídka zaměstnání DNS a.s.
Prodloužte životnost vstřikolisu! Magnet odstraní všechny kovové nečistoty
antivirové a bezpečnostní řešení pro firemní sítě. Vyzkoušej zdarma!
páska pro dokonalé utěsnění spár. Vodotěsná, vzduchotěsná, izolační.