logo NESS Czech s.r.o.
Martin Silvička

Martin Silvička

Delivery Manager divize Public + Communication společnosti Ness Technologies

nic

Přestože s O2 spolupracujeme dlouhodobě a implementovali jsme jim už řadu úspěšných řešení, zakázku jsme si museli vybojovat ve výběrovém řízení. Zhruba do roka jsme zvládli zavést toto moderní billingové řešení pro O2 v České republice i na Slovensku a současně i pro navázané virtuální operátory v obou zemích - Tesco Mobile, Gorila a Vinatel.

Ness odpovídal za projektové řízení a implementaci produktového řešení i za dodávku technologií Oracle.

Ness Technologies má detailní znalost telco prostředí a aktuálně největší know-how v oblasti eCare a eSales aplikací pro tento segment ve střední Evropě. V tomto případě jsme kromě zajímavých technologií navíc nabídli iterativní model dodávky, zaměřený na vnímání zákazníka. Už v první fázi projektu probíhala uživatelské testování, na jejichž základě dolaďujeme procesní logiku i grafické rozhraní pro maximální srozumitelnost a komfort zákazníka.

Po dokončení projektu jsme připraveni na dlouhodobý rozvoj systému a jeho podporu. A přestože je každý systém jedinečný, technologické řešení a naše know-how mohou být zajímavé pro jakéhokoliv operátora kdekoliv na světě.

Nabídka zaměstnání NESS Czech s.r.o.