logo MIBCON a.s.

Mobilní informační systémy s integrací do podnikového ERP

MIBCON představuje řešení pro mobilní podnikové aplikace se zaměřením na podporu obchodních, marketingových, distribučních i servisních aktivit v terénu, které lze plně integrovat do stávajícího podnikového ERP systém - SAP apod.

Technologické vlastnosti nových mobilních zařízení, jejich rozšíření, uživatelská přívětivost a cenová dostupnost umožňuje jejich použití i v rámci podnikových aplikací - zejména v oblastech, kde jsou uživatelé v terénu. Mezi ně rozhodně patří obchodní zástupci nebo servisní technici, kteří potřebují přístroj co nejmenších rozměrů a hmotnosti se specializovanou aplikací, pomáhající plnit co nejefektivnějším způsobem jejich obchodní aktivity.

"Jako společnost známou svým inovativním přístupem v oblasti podnikových IT nás zaujaly nové možnosti a funkce chytrých telefonů s operačním systémem Android. Hned nám byly zřejmé výhody pro využití v rámci mobilních podnikových aplikací, tak aby bylo dosaženo zvýšení kvality a efektivnosti obchodních a logistických aktivit našich zákazníků", uvedl Ondřej Dědina, ředitel divize technologie společnosti MIBCON.

Integrované mobilní řešení pro obchodní zástupce

Hlavní funkce:

Hlaví výhody:

Modul mibWAREHOUSE

Modul mibWAREHOUSE určený především skladníkům průmyslových podniků a obchodních společností skladujících zboží, výrobky, polotovary či suroviny. Aplikace výrazně usnadňuje a zjednodušuje administrativní práci skladníků při příjmu, výdeji či inventarizaci zboží a výrobků.

Modul mibTRANSPORT

Modul mibTRANSPORT je určený výrobním, obchodním a distribučním společnostem, provozujícím vlastní dopravu. Aplikace slouží řidičům jako elektronický plán rozvozu. Díky informacím o skutečném průběhu trasy může manažer sledovat veškeré odchylky v trase a efektivně tak řídit svůj vozový park.

Modul mibFIELD

Modul mibFIELD je určený servisním a revizním technikům společností, které poskytují zákazníkům servisní služby, zásahy, údržbu či odečty přímo v terénu. Aplikace umožňuje zaznamenat průběh servisní zakázky, její kvalitu, vyhodnotit ziskovost a rozložení či vytížení kapacit jednotlivých pracovníků.

Modul mibSALE

Modul mibSALE je určený obchodním zástupcům výrobních a obchodních společností. Cílem je podpora obchodních návštěv u zákazníků, jednoduché a efektivní provádění veškerých potřebných úkonů od evidence schůzky, přes možnost vyplnit marketingový dotazník, až po realizaci vlastního prodeje.

"Jedním z klíčových požadavků na novou aplikaci byl uživatelský komfort. Tento požadavek se podařilo splnit nad míru očekávání. Prostředí aplikace je natolik intuitivní, že nebylo potřeba vytvářet uživatelský manuál. Díky snadné navigaci a ovládání aplikace obchodní zástupci nově objevili a ocenili i funkcionalitu, která ve staré aplikaci na Windows CE sice byla, ale kvůli komplikovanému ovládání nebyla využívána", uvedl Milan Kováčik, zástupce obchodního ředitele velkoobchodní divize GECO a.s. o modulu mibSALE a dodal: "Díky mibSALE se podařilo maximálně usnadnit práci obchodních zástupců, zvýšit jejich informovanost a motivaci a současně managementu společnosti umožnit efektivní řízení obchodních týmů."

Další články k tématům - Android - ARES - databáze - ERP - GPS - integrace - logistika - POS - reporting - SAP - SmartPhone - tablet - telefonie - Ondřej Dědina

Článek MIBCON a.s. ze dne 27. března 2013 - středa

Další články od MIBCON a.s.