logo MIBCON a.s.

Mibcon jako první v ČR s certifikací pro SAP HANA

Společnost MIBCON a.s. se stala prvním partnerem SAP v České republice, který získal certifikace SAP HANA Product Authorization a SAP HANA Support Authorization k in-memory technologii SAP HANA.

K získání těchto certifikací je potřeba prokázat vysokou úroveň znalosti produktu a odborných dovedností. Navíc pro získání certifikace je nutné nastavit procesy k zajištění servisní podpory obchodních partnerů a projít také auditem společnosti SAP. Zkoušky pro získání certifikátu skládají konzultanti společnosti přímo v rámci vzdělávacího a certifikačního programu SAP.

Díky těmto certifikacím, které opravňují k přímému prodeji licencí a služeb spojených s implementací SAP HANA, otevírá společnost Mibcon a.s., jako první, svým stávajícím i novým zákazníkům dveře do světa "in-memory computingu". Mibcon a.s. tak opět potvrdil svou strategii být přední společností na českém trhu v oblasti zavádění inovativních technologií. Tímto krokem Mibcon a.s. hodlá nejen dále rozšiřovat svou nabídku služeb spojených s implementací SAP HANA, ale věnovat se i vývoji vlastních produktů na této platformě.

"Jsem velice potěšen naší certifikací, neboť SAP HANA se věnujeme již více než dva roky. Během této doby nás SAP HANA a její rychlý vývoj neustále překvapují a přesvědčují, že SAP HANA není jen běžná evoluce v oblasti technologií, ale že SAP HANA má potenciál k úplně nové revoluční změně způsobu a přístupu jakým společnosti pracují. Sledovali jsme, jak SAP HANA začínala jako způsob, dosažení rychlejších analytických možnosti díky in-memory computingu. Dnes však je její rozsah mnohem větší. Vidíme velké přínosy pro naše zákazníky také v oblasti vývoje vlastních aplikací na platformě SAP HANA, které umožňí podnikání reálném čase," řekl Jan Holík, ředitel společnosti Mibcon a.s.

SAP HANA - SAP In-Memory Appliance je flexibilní víceúčelová in-memory technologie, nezávislá na zdroji dat, skládající se ze speciálních softwarových komponent SAP optimalizovaných a dodávaných spolu s hardwarem od vedoucích hardwarových partnerů SAP.

O společnosti SAP

SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Přitom nezáleží na tom, zda je SAP využíván ve skladě nebo podnikové prodejně, na mobilních zařízeních nebo klasických počítačích, na pracovišti zákaznické podpory nebo v kanceláři představenstva.

Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 238000 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1000 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Další články k tématům - analýza - certifikace - computing - software - vzdělávání - Jan Holík

Článek MIBCON a.s. ze dne 30. října 2013 - středa

Další články od MIBCON a.s.