logo MIBCON a.s.

MobileIdea - soutěž o nejlepší nápad firemní mobilní aplikace

Mibcon společně se SAP ČR vyhlašují soutěž o nejlepší nápad na firemní mobilní aplikaci. Přihlaste nápad pro svou společnost a vyhrajte jednu ze zajímavých cen. Přihlásit do soutěže se můžete až do 22.6. 2014.

Mobilita hraje v našem životě čím dál důležitější roli. Firmy si uvědomují, že celá řada jejich procesů by mohla fungovat efektivněji s využitím mobilních zařízení. V řadě případů ale s investicí do mobilní aplikace na míru váhají. Nyní ale mají takové firmy výjimečnou příležitost. Stačí přijít s nápadem na mobilní aplikaci, a pokud bude skutečně dobrý, nebude v rozpočtu potřeba ani koruna.

Společnost Mibcon totiž vyhlásila soutěž MobileIdea o nejlepší nápad na mobilní aplikaci ve vnitrofiremním prostředí. Tuto aplikaci pak vítězné firmě Mibcon zdarma vytvoří. Odborná porota navíc vybere ještě jeden nápad, který bude vynikat kreativitou, a ocení jej autorskou cenou a tabletem Apple iPad Mini Retina. Přihlásit své nápady lze do 22.6. 2014.

Vítěze určí odborná komise, v níž kromě zástupce společnosti Mibcon Ondřeje Dědiny zasedne také generální ředitel SAP ČR Roman Knap a šéfredaktor odborného serveru Mobinfo.cz Tomáš Doseděl. Aplikaci pro vítěze následně připraví tým společnosti Mibcon zcela zdarma a pomůže i s jejím nasazením do firemního prostředí.

"Mobilní aplikace nejsou jen hry v AppStore. Ve firemním prostředí mohou výrazně zvýšit produktivitu práce a společnosti si to uvědomují. Soutěží MobileIdea chceme dát impuls všem kreativním lidem ve firmách, aby mohli přemýšlet o mobilním řešení pro svou společnost bez ohledu na rozpočet,“ říká Ondřej Dědina, člen představenstva společnosti Mibcon.

Přihlásit svůj nápad do soutěže může zástupce libovolné firmy. Aplikace musí být ale zaměřena na využití ve vnitrofiremním prostřední - není důležité, jestli ve vaší firmě potřebujete na mobilních zařízeních používat aplikaci pro řízení či správu skladů, inventury, obchodní procesy či umožnit efektivnější práci obchodním zástupcům. Stačí přijít s dobrým nápadem a taková mobilní aplikace nemusí vaši firmu nic stát.

Podmínkou pro využívání aplikace je vlastnictví licence SAP Mobile Platform. Toto řešení může fungovat zcela nezávisle na dalších produktech a technologiích SAP.

V případě, že by vítězná společnost nebyla mezi řadou těch, které už řešení úspěšně používají, získá je od společnosti SAP v rámci soutěže za zvýhodněnou cenu.

Další články k tématům - Apple - iPad - SAP - soutěž - tablet - zdarma - Ondřej Dědina - Roman Knap - Tomáš Doseděl

Článek MIBCON a.s. ze dne 4. června 2014 - středa

Další články od MIBCON a.s.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů