logo Monster Worldwide CZ s.r.o.

BeKnown od Monster je první skutečně globální Facebook aplikaci pro profesní networking

Monster přináší na Facebook nabídky zaměstnání a profesní networking. Celá aplikace je spuštěna v 19 jazycích a je určena pro všechny uživatele Facebooku. BeKnown tak nabízí spojování lidí a pracovních příležitostí na největší a nejužívanější sociální síti.

Síť BeKnown přináší nové příležitosti všem, kdo mají zájem o rozvoj své kariéry, i společnostem hledajícím nové talenty. Aplikace BeKnown vytváří profesní síť na Facebooku, přičemž umožňuje zachovat vaše přátele odděleně od profesních kontaktů. Přímým propojením se službou Monster otevírá dveře ke stovkám tisíců zaměstnavatelů a více než milionu aktivních nabídek práce. Veškeré tyto nabídky je možné interaktivně prohledávat a sdílet s vlastními kontakty, přáteli.

BeKnown přináší větší kontrolu nad online správou profesního a osobního života sdíleného na sociálních médiích. Výzkum společnosti KRC Research (červen 2011, 4017 dospělých Evropanů) poukazuje na skutečnost, že dvě třetiny (67 %) zaměstnanců v Evropě je nespokojeno s mícháním přátel a profesních kontaktů na sociálních sítích.

Toto rozladění je oprávněné, jelikož jeden ze tří (35 %) dotázaných čelil, nebo zná někoho, kdo takto čelil závažným problémům, kdy kolegové z práce shlédli příspěvky na sociální síti daného uživatele. Z toho více než polovina dotázaných (51 %) čelí trapné situaci, kdy se chce kolega/kolegyně z práce připojit k vaší síti, ale vy jej/ji nechcete vůbec do vaší sociální sítě začlenit.

Další běžná situace, která se dotýká jednoho ze tří respondentů, nastává, když kamarádi vkládají příspěvky na zeď (38 %) nebo fotky (37 %), které nejsou zrovna určeny vašemu zaměstnavateli.

"Všichni máme nějakého kamaráda, kterého bychom nikdy nedoporučili na pracovní pohovor nebo nepředstavili svému šéfovi. Tak proč tyto dva míchat v online sítích dohromady? Také proto nyní přinášíme nabídky práce a zaměstnavatele na síť Facebook, kde nikdy předtím nebylo snadnější oddělit sdílený osobní život od toho profesního. S využitím Beknown je nově možné na Facebooku oslovit a připojit do své sítě miliony lidí, kteří mohou efektivně přispět k rozvoji pracovní kariéry a k zásadnímu obohacení pracovních i profesně odborných kontaktů," komentuje Ladislav Hadáček, ředitel pro východní Evropu ve společnosti Monster Worldwide.

BeKnown stávajícím uživatelům Facebooku pomůže:

Přednosti společnosti a zaměstnavatele BeKnown:

Další články k tématům - Beknown - Facebook - interakce - KRC - networking - práce - výzkum - Ladislav Hadáček

Článek Monster Worldwide CZ s.r.o. ze dne 30. června 2011 - čtvrtek

Další články od Monster Worldwide CZ s.r.o.

BeKnown od Monster je první skutečně globální Facebook aplikaci pro profesní networking

Hledání práce s Android aplikací Monster

DnyPrace.cz: virtuální veletrh práce

Hledání práce s iPad aplikací Monster