logo Monster Worldwide CZ s.r.o.

Pracovně, právní poradna na Monster.cz

Monster.cz, online služba trhu práce, připravil pro uživatele ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek advokáti s. r. o. novou online službu pracovně-právní poradnu. Každý den bude vybrán jeden dotaz, který následně zodpoví odborník na pracovně-právní vztahy.

Monster ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek advokáti s. r. o. spustil 1. února na svých stránkách novou službu - online pracovně - právní poradnu. Uživatelé mohou pokládat své dotazy v rámci oblastí pracovního práva a pracovně-právních vztahů.

Jednotlivé odpovědi budou následně zveřejněny v sekci Rady a tipy, v podsekci Pracovní právo. Každý den bude z příchozích dotazů vybrán jeden, na který následně odpoví odborník na pracovní právo. Ostatní položené dotazy budou s uživateli v případě jejich zájmu řešeny individuální nabídkou služeb advokátní kanceláře Mašek advokáti s. r. o.

"Prostřednictvím pracovně - právní poradny budou mít naši uživatelé jedinečnou příležitost se každý den dozvědět zajímavou informaci z pracovně-právní oblasti, popř. jim bude přímo zodpovězen jejich konkrétní dotaz," říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel Monster.cz.

Další články k tématům - advokátní - dotazy - Monster - odborník - online - poradna - pracovně - právní - právo - Jaroslav Macnar - Mašek

Článek Monster Worldwide CZ s.r.o. ze dne 4. února 2010 - čtvrtek

Další články od Monster Worldwide CZ s.r.o.