logo NESS Czech s.r.o.

IT práce ve společnosti NESS Czech s.r.o.

Office Assistant – recepcia

NESS Czech s.r.o. - Bratislava
Pozícia je na skrátený úväzok (9 až 15 hod každý všedný deň), preto ak sa poohliadaš po práci, pri ktorej budeš mať priestor na školu, svoje záujmy alebo rodinu, potom určite pokračuj v čítaní.

ORACLE DB Admin

Instalace + admin. a upgrade v prostředí různých OS, identifikací příčin a řešení vzniklých problémů nebo chybových stavů, administraci nástrojů pro vzdálenou správu, monitoring a optimalizace parametrů, zálohování - obnova - klonování - migraci ...

SAP Consultant (MM/SD) senior

NESS Czech s.r.o. - Bratislava
Pridaj sa k nášmu SAP tímu konzultantov a budeš participovať na zaujímavých projektoch implementácie a podpory riešení ERP SAP a jeho integrácie s ostatnými systémami. Rovnako budeš poskytovať odborné konzultácie kľúčovým zákazníkom NESS z ...

Junior Java Developer

Na praxi netrváme, ale základy musí mít každý, aby bylo na čem stavět. Co hledáme - chuť na sobě pracovat a ukázat svému týmu i mentorovi, že má smysl, aby Ti předali vše, co znají a umí. Hledáme někoho kdo k nám zapadne v práci i v hospodě :-).

Senior Business Intelligence Developer

Máš za sebou zkušenosti s vývojem v BI a chceš se posouvat dál - ať už se jedná o vedení týmů nebo rozvoj dalších odborných dovedností? Máme připraveny 2 projekty u našich zákazníků z bankovního světa a pro ně hledáme vývojáře s přesahem do analýzy.

Business Intelligence Analyst - BI/DWH

Spojuješ svoji dráhu s analýzou, a ještě lépe s BI? Nabídni nám své zkušenosti a mi Ti dáme příležitost pracovat na nových projektech v rámci vývoje datových skladů nad Azure nebo řízení kreditních rizik bank.

SAP Consultant - moduly -BC,CO,MM, PP, PS,QM, CS,DMS SAP

Analýza a návrhy SAP řešení, komunikace se zákazníkem, účast a vedení schůzek, nastavování systému a tvorba dokumentace, support produktivních projektů, tvorba funkční a technické specifikace, příprava a provádění školení, podpora presale aktivit.

Business Intelligence Developer - BI/DWH

Pojď rozšířit naše řady BI profíků v oblasti vývoje a buduj datové sklady nad Azurem nebo vyvíjej nová řešení v rámci řízení kreditních rizik bank. Naše nápady a řešení využívá na českém trhu řada předních finančních institucí.

ABAP Developer - S/4 HANA

Přidej se k našemu SAP týmu a buď součástí projektů pro řízení podnikových zdrojů v ERP v reálném čase. U největšího TELCO operátora a konsorcia nemocničních zařízení v ČR právě implementujeme S/4 HANA. Proč bys měl(a) být u toho?
Shozy prádla - moderní řešení pro rodinné domy a penziony.
Lesak váhy do obchodů, výroben a skladů. Prodej, výroba a servis vah.
daňová evidence, účetnictví, fakturace objednávky, sklady, mzdy, EET...