logo SAP ČR,spol. s r.o.

Projekt Embrace urychlí implementaci cloudových SAP řešení na platformě Azure

Nové cloudové partnerství SAPu s Microsoftem zjednoduší a urychlí implementaci řešení SAP S/4HANA a SAP Cloud Platform na platformě Microsoft Azure. Spolupráce je založena především na snižování složitosti a minimalizaci nákladů pro zákazníky.

Spolupráce propojuje společnosti SAP, Microsoft a také globální síť systémových integrátorů za účelem nabídky ucelených balíčků, které zákazníkům poskytnou jednotnou referenční architekturu, plány a prověřená řešení ulehčující cestu do cloudu.

V rámci této zjednodušené zákaznické cesty bude společnost Microsoft prodávat také komponenty řešení SAP Cloud Platform vedle svého produktu Azure. Tato jedinečná nabídka má usnadnit zákazníkům využívajícím aplikace SAP ERP a SAP S/4HANA přechod z on-premise řešení na veřejné cloudové úložiště.

Spojením sil společností SAP a Microsoft bude zákazníkům poskytnuta spolupráce se dvěma největšími firmami v odvětví, takže se budou moci s důvěrou spolehnout na efektivní přechod k inteligentnímu podnikání.

"Rozhodnutí společnosti SAP ve prospěch cloudové platformy Microsoft Azure jako preferovaného partnera prohlubuje vztah mezi našimi dvěma společnostmi. Je to signál společně sdíleného závazku pečovat o cloudový ekosystém. Dnešní zpráva také potvrzuje náš závazek vycházející z přesvědčení, že nejdůležitější je pro nás zákazník a jeho podpora při přechodu na cloudové řešení. Společnost Microsoft tomu podřizujeme vše: od partnerství až po inovace produktů. Tento přístup posouvá společný byznys na novou úroveň," říká Judson Althoff, výkonný viceprezident Worldwide Commercial Business společnosti Microsoft.

Společnost SAP s Microsoft Azure povede přechod zákazníků s řešeními SAP ERP a SAP S/4HANA do cloudového řešení pomocí osvědčených postupů v jednotlivých odvětvích, referenční architektury a cloudových služeb.

To zahrnuje nasazení budoucích a migraci stávajících SAP HANA Enterprise Cloud zákazníků na cloudovou infrastrukturu. Společnost SAP však bude v souladu se svými dlouhodobými zásadami i nadále poskytovat podporu zákazníkům, kteří požadují individuální přístup daný byznysovými požadavky.

Další články k tématům - 4HANA - Azure - byznys - cloud - Embrace - ERP - infrastruktura - Microsoft - Judson Althoff

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 25. října 2019 - pátek

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.