logo SAP ČR,spol. s r.o.

Ladislav Kučera v čele vedení HR týmu SAP ČR

Ladislav Kučera je zodpovědný za řízení personální strategie a zaměstnanecké zkušenosti napříč všemi pobočkami SAP na českém trhu včetně SAP ČR, SAP Labs, SAP Services, SAP Concur a SAP Ariba. Má dlouholeté zkušenosti s vedením lidí a vytvářením náborových strategií nejen z personálních agentur.

Ladislav Kučera má od 1. 5. 2020 na starosti kompletní personální strategii SAP v České republice a úzce spolupracuje s vedením všech českých poboček SAP na řízení organizačního rozvoje i zaměstnanecké zkušenosti. Součástí jeho náplně práce jako HR ředitele je také řízení změn, vedení projektů pro podporu diverzity, zapojení (engagement) zaměstnanců a dalších HR iniciativ.

"SAP je důležitým a oceňovaným zaměstnavatelem na českém trhu. Mou prioritou je řídit personální strategii firmy jako celku a zároveň zohledňovat rozmanitost jednotlivých poboček. Na tuto výzvu se těším a věřím, že mi v ní pomohou mé dlouholeté zkušenosti nejen s náborem a vedením lidí," říká Ladislav Kučera, HR ředitel SAP pro Českou republiku.

Ladislav Kučera (44) přichází do SAP ČR z personální agentury Hays, kde z pozice generálního ředitele pro Českou republiku a Rumunsko řídil tým více než 200 lidí napříč 3 různými entitami. Během jeho pětiletého působení v Hays se mu podařilo ztrojnásobit velikost firmy a otevřít 4 nové pobočky.

Před příchodem do agentury Hays pracoval jako regionální manažer ve společnosti Manpower Group a než se začal věnovat oboru lidských zdrojů, zastával pozice obchodního a marketingového ředitele v mezinárodních hotelových řetězcích.

Ladislav Kučera vystudoval univerzitu Quincy College v Bostonu v americkém státě Massachusetts. Volný čas rád tráví s rodinou, má dvě dcery a je vášnivým golfistou.

Je také předsedou výboru pro lidské zdroje v Americké obchodní komoře.

Další články k tématům - Hays - lidské zdroje - zaměstnanci - Ladislav Kučera

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 20. května 2020 - středa

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.