logo SAP ČR,spol. s r.o.

SAP Business One 8.82: komplexní ERP systém s řadou vylepšení a delší podporou

SAP uvádí na trh novou verzi ERP řešení pro malé a střední podniky SAP Business One 8.82, která přináší řadu vylepšení v mnoha modulech od personalistiky, přes výrobu, sklady, až po účetnictví. Také dochází k prodloužení podpory řešení o dva roky a k dispozici je i nová verze mobilního klienta.

"Nejnovější verze SAP Business One nabízí uživatelům ještě více funkcionalit, které jim pomohou efektivně a správně řídit jejich firmu či podnikání - jde například o rozšíření analytických nástrojů, bez kterých se dnes úspěšný podnik téměř neobejde. Navíc prodlužujeme o dva roky podporu každé hlavní verze s cílem zlepšit ochranu investic našich zákazníků", řekl Lubomír Paprčka, Channel Enablement & Solution Expert SAP ČR.

K hlavním inovacím v SAP Business One 8.82 patří vylepšení obchodních scénářů, reportingu, analytických nástrojů a uživatelského rozhraní. Současně dochází i k vylepšení SDK a dalších podpůrných nástrojů.

Kromě této nové on-site verze je nyní k dispozici SAP Business One také formou SaaS, tedy jako cloudové řešení. Zároveň je možné využít mobilního klienta, díky kterému mají uživatelé neustálý přehled o klíčových ukazatelích výkonnosti podniku nebo podrobnostech o zakázkách.

SAP Business One je komplexní ERP systém přesně odpovídající požadavkům malých a středních firem. Celosvětově ho využívá již více než 34000 zákazníků. V České republice nabízí SAP toto řešení prostřednictvím partnerů.

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 5. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Acronis True Image 2019