logo SUSE LINUX, s.r.o.

Konference SUSE Expert Days 2017 pro příznivce Linuxu

Společnost SUSE pořádá v úterý 28. 2. 2017 odbornou konferenci SUSE Expert Days 2017 za účasti expertů SUSE, Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a OKsystem. Konferenční den bude zakončen prohlídkou Muzea MHD v Praze Střešovicích.

Konference se zaměří hlavně na témata OpenStack Cloud ve spojení s kontejnery, softwarově definovaná úložiště či jak lépe spravovat serverovou infrastrukturu. Účastníci se mohou na místo přepravit historickými tramvajemi z předem určených zastávek.

"Program konference SUSE Expert Days 201 bude velmi bohatý. Těšit se můžete na zajímavé přednášky, ať už v podání našeho technického ředitele Thomase Di Giacoma, nebo našich partnerů, kterými jsou společnosti Microsoft, SAP, Abacus, SÍŤ a OKsystem. Z konkrétních přednášek to budou například Cloudovou infrastrukturu nejen pro SAP HANA od Radima Cimoradského ze společnosti Microsoft či Software-defined Storage, teorie a praxe od Jana Petráka ze společnosti Abacus a Martina Zikmunda ze společnosti SUSE," říká Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

Zajímavou případovou studii z automobilového průmyslu představí Martin Vaňous ze společnosti SÍŤ, přednášku na téma Proč podniky přecházejí na SAP HANA a jak s tím pomáhá SUSE? uvede Norbert Hanuška ze společnosti SAP. OpenStacku a kontejnerům se bude ve své prezentaci věnovat Michal Švec ze společnosti SUSE.

Konference se uskuteční v úterý 28. 2. 2017 od 09:00 hod v prostorách Muzea městské hromadné dopravy v Praze, Patočkova 4, Praha 6.

Program konference:

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 15. února 2017 - středa

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

TechEd-DevCon 2018