logo WEBCOM a.s.

IS Microsoft Dynamics s integrací SolidWorks

WEBCOM představuje komplexní řešení informačního systému Microsoft Dynamics integrovaného se SolidWorks za bezkonkurenční cenu. Na semináři se dozvíte detailní informace o nabízených řešeních a ještě mnohem víc - akce se koná 31.5. 2012 v Praze.

Společnost WEBCOM a. s. ve spolupráci s partnery připravila komplexní řešení postavené na propojení řešení Microsoft Dynamics (podnikové systémy Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics CRM pro řízení vztahů se zákazníky), řešení SolidWorks (SolidWorks Standard pro 3D CAD navrhování a SolidWorks Enterprise PDM pro správu dat) a implementačních službách společnosti WEBCOM a.s.

Používáte informační systém, ale chybí Vám řešení pro 3D CAD navrhování a správu produktových dat, nebo řešení pro efektivnější řízení vztahů s Vašimi zákazníky (CRM)? Máte pocit, že byste potřebovali lepší systémové řešení?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, pak je tato nabídka určena právě pro Vaši společnost.

Výhody řešení WEBCOM:

Toto řešení Vám nyní nabízíme za zcela výjimečných cenových podmínek - již od 34000 Kč za měsíc!

Seminář se koná dne 31.5. 2012 od 9:30 do 14:30 v sídle společnosti Microsoft (BB Centrum, budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4).

Více informací o této nabídce také poskytne p. Vojmír Kubíček, e-mail: vojmir.kubicek@webcom.cz, +420 245 000 020.

Článek WEBCOM a.s. ze dne 27. dubna 2012 - pátek

Další články od WEBCOM a.s.