logo WEBCOM a.s.

Webcom Dynamics Network podpoří prodej ERP a CRM systémů pro malé a střední firmy

Společnost WEBCOM představuje novou partnerskou síť Webcom Dynamics Network pro prodej a implementaci podnikových IS Microsoft Dynamics v ČR a SR. Síť je určena pro stávající Microsoft Dynamics partnery a IT firmy, které chtějí rozšířit svou nabídku o podnikové informační systémy.

Microsoft oznamuje založení nové partnerské sítě Webcom Dynamics Network, která zastřeší prodej a implementaci podnikových implementačních systémů Microsoft Dynamics v České a Slovenské republice.

Webcom Dynamics Network nabízí svým partnerům:

Nová síť nabídne rovněž výhodné podmínky stávajícím Microsoft Dynamics partnerům, kteří mohou do své nabídky zahrnout oborová řešení a rozšiřující nadstavby společnosti WEBCOM a. s.

Členy Webcom Dynamics Network se mohou stát zejména partneři společnosti Microsoft a nabídnout tak svým zákazníkům nové produkty a služby.

Síť je otevřená i pro distributory a resellery, kteří chtějí ve svých sítích prodávat podnikové informační systémy.

"Tento nový obchodní model umožní dodat špičková Microsoft Dynamics řešení i středním a menším firmám při zachování vysokého standardu funkčnosti, služeb a podpory. Pro partnery máme připravena prověřená řešení, služby a v neposlední řadě i atraktivní obchodní podmínky. Důležitým aspektem sítě Webcom Dynamics Network je partnerství založené na vzájemné úctě, respektu a korektnosti", říká Dita Bednárik Burinanová, manažerka programu Webcom Dynamics Network.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - ERP - hosting - legislativa - školení

Článek WEBCOM a.s. ze dne 11. října 2012 - čtvrtek

Další články od WEBCOM a.s.