logo

DNS je autorizovaným distributorem Juniper Networks

Zástupci společností DNS a.s. a Juniper Networks podepsali dohodu o distribuci. DNS se tak stala autorizovaným distributorem Juniper Networks pro Českou republiku a Slovensko.

V rámci regionu bude DNS distribuovat vysoce výkonné síťové technologie z portfolia Juniper - směrovače, přepínače a řešení pro IT bezpečnost.

"Naším záměrem je nabídnout obchodním partnerům a jejich zákazníkům ty opravdu nejlepší technologie z oblasti síťových řešení. Partnerství s Juniper Networks nám právě toto umožní. Naší prioritou je zpřístupnit ty nejlepší technologie a služby obchodním partnerům a pomoci jim tak v růstu jejich podnikání a podílu na trhu," uvedl Petr Poláček, generální ředitel DNS a.s.

"Rozšířením distribuční sítě o DNS podnikla společnost Juniper Networks další krok k posílení svého partnerského kanálu v regionu. Profesionální služby s přidanou hodnotou a silné technické zázemí v regionu jsou předpokladem pro růst na trhu. Čeští a slovenští zákazníci tak získávají snazší přístup k našim technologiím - a především relevantní obchodní a technickou podporu," dodal David Lehmann Charley, Operating Director, Russia, Eastern Europe and South-East Europe, Juniper Networks.

O společnosti Juniper Networks

Společnost Juniper Networks, které má svou centrálu v USA, v kalifornském městě Sunnyvale, má 7000 zaměstnanců a pobočky ve více než 50 zemích. Byla založena v roce 1996 a patří mezi špičkové výrobce komponentů IT síťové infrastruktury. Routery, switche, řešení pro datová centra, software, řešení IT bezpečnosti - to všechno jsou produkty společnosti Juniper Networks, které po celém světě používá více než 30000 organizací a podniků. Obrat společnosti v loňském roce přesáhl 3 miliardy dolarů.

Další články k tématům - distributorem - DNS - Juniper - Petr Poláček - David Lehmann Charley

Článek ze dne 5. května 2010 - středa

Další články od DNS a.s.