logo eWay System s.r.o.

eWay System s.r.o.

Společnost eWay System vyvíjí a distribuuje CRM systém umístěný přímo v prostředí Outlooku od Microsoftu. Jednotlivé moduly pomáhají firmám řídit vztahy se zákazníky, obchodní příležitosti a projekty. Marketingový modul pak usnadňuje rozesílku hromadných e-mailů. eWay-CRM staví na dobře známém prostředí Office 365, resp. Outlooku. Uživatelé si nemusí navykat na nové prostředí.

Velkou výhodou je sdílení dat s týmem podle nastavení kompetencí. Vzniká při tom jediná neduplicitní klientská databáze. Obchodní příležitosti lze filtrovat a uspořádat podle potřeby. Projektový manažer má přehled o veškerém dění. Komunikace a dokumenty lze přikládat přímo k projektu nebo zakázce. A nejen obchodníci oceňují automatické připomínky.

Bezpečnost bere firma vážně. Komunikace s cloudy je šifrovaná. Je možná integrace s Active Directory / Office 365 za současného použití technologie Cloudflare. Nemluvíme do větru, proto dodržujeme pravidla udělené certifikace ISO 27001, která stanovuje požadavky na systém řízení informační bezpečnosti.

Na použití cloudu nelpíme. Pokud chce firma využívat vlastní servery, může si eWay-CRM naistalovat přímo na ně. Na CRM lze pohodlně napojit vlastní informační systémy a aplikovat na ně firemní bezpečnostní politiku.

Aktuální články od eWay System s.r.o.