logo

IPCW 2010: termín konání konference IP Communication Workshop se blíží

Již 23.11. 2010 se v pražském kongresovém centru U Hájků uskuteční IP Communication Workshop 2010, který bude zaměřen na problematiku hlasových služeb a komunikačních systémů. Pořadatelem konference IPCW 2010 je společnost Exponet, cena je již od 250 Kč včetně materiálů k akci a občerstvení.

IP Communication Workshop navazuje na šest let úspěšných ročníků IP Telephony Workshopu. Pokrývá komplexně nabídku produktů a služeb v oblasti internetové komunikace. Konference a výstava představí současné i nové komunikační technologie spolu s trendy a směry jejich rozvoje.

Největší odborná akce v ČR zaměřená na VoIP komunikaci poskytne potřebné informace pro využití internetové technologie k dosažení firemních obchodních cílů.

Hlavní témata konference :

Datum konání - 23.11. 2010 od 8:30 do 16:00 hod.
Místo konání - Kongresové centrum U Hájků, Praha

Registrace

Návštěvníci dostanou materiály k akci, budou mít přístup do výstavní části i na přednášky, bude-li volná kapacita. V ceně je zahrnuto občerstvení o přestávkách. Cena je 250 pro předregistrované návštěvníky (platba předem) a 300 při platbě na místě.

VIP registrace

Návštěvníci dostanou materiály k akci, budou mít přístup do výstavní části. Předem si mohou rezervovat místo na přednáškách, o které mají zájem. V ceně je zahrnuto občerstvení o přestávkách a oběd. Cena je 1000 Kč pro předregistrované návštěvníky (platba předem) a 1100 Kč při platbě na místě.

Další články k tématům - IPCW - konference - telefonie - U Hájků - videokonference - VoIP - Workshop

Článek ze dne 3. listopadu 2010 - středa

Další články od Exponet s.r.o.

IPCW 2010: sjednocujeme komunikace

IPCW 2010: termín konání konference IP Communication Workshop se blíží