logo

Svět informatiky ve finančnictví 2012: odborná konference o IT pro finanční sektor

Již 2. ročník odborné konference Svět informatiky ve finančnictví se uskuteční 9.10. 2012 v Kongresovém centru U Hájků v Praze 1. Registrace je již otevřena, vstup na konferenci je zdarma.

Konference si klade za cíl pomoci účastníkům zorientovat se na trhu nejmodernějších IT řešení pro finanční sektor, seznámí je s případovými studiemi a poskytne přehled produktů odpovídajících specifickým potřebám finančních organizací. Ve výstavní části akce pak budou návštěvníci moci diskutovat s odborníky o konkrétních problémech a získat praktická doporučení.

V oblasti finančnictví sehrává nepochybně klíčovou úlohu bezpečnost, a proto se toto téma v různých podobách vyskytuje ve všech přednáškách. Společnost Check Point Software Technologies bude například referovat o ochraně dat v mobilních komunikacích. V prezentaci budou představeny důležité aspekty bezpečnosti této problematiky a zároveň budou představena současná řešení společnosti Check Point Software Technologies.

Využívání elektronického podpisu a certifikátů se týká především bankovnictví. Společnost První certifikační autorita, a.s. seznámí s trendem využití čipových karet a mobilních technologií, přičemž spojí teoretický základ dané problematiky s praktickou ukázkou.

ESET software spol. s r.o. se představí přednáškou Sociální inženýrství v kontextu bezpečnosti informací. Zajímavou přednášku slibuje i Behaviorální analýza - další krok k bezpečnosti sítě, kterou představí zástupci INVEA-TECH.

TurboConsult s.r.o. zasvětí IT odborníky do problematiky Implementace core banking systému do ICT struktury banky - záložny.

Společnost Deloitte již třetí rok publikuje svou zprávu o technologických trendech, které ovlivní svět obchodu během následujícího roku. Pro všechny, kteří se pohybují ve světě finančních služeb, je důležité vědět, jak ovlivní konkrétní businesss. Přednáška "Využijte své IT pro digitální business" zakončí program celé odborné konference.

Další články k tématům - ICT - konference - zdarma

Článek ze dne 20. září 2012 - čtvrtek

Další články od Exponet s.r.o.