logo

FAYN internetová telefonie snižuje náklady volání do mobilních sítí

ČTÚ v září sníží propojovací poplatky o 50 % a FAYN zlevňuje již nyní. Využijte svůj chytrý mobilní telefon k volání přes Internet a volejte do všech mobilních sítí za pouhých 0,45 Kč za minutu.

Přední český poskytovatel telefonování přes internet FAYN Telecommunications se rozhodl zareagovat na zářijové snížení propojovacích poplatků do mobilních sítí s předstihem. Již nyní přichází s novými tarify, které z nové ceny za propojení vycházejí. Minuta hovoru do mobilní sítě začíná na 45 haléřích.

"Chtěli jsme být první, kdo nízkou cenu za volání nabídne, a to se podařilo. Zlevnění chápu jako vstřícný krok Českého telekomunikačního úřadu, od kterého si slibuji další výrazný růst levného internetového telefonování v České Republice", uvedl Ing. Jiří Hlavenka, jednatel společnosti FAYN Telecommunications s.r.o.

Nové tarify se nazývají: START, POHODA, PADESÁTNÍK a NAPLNO. Podrobné informace získáte na fayn.cz nebo na infolince 840111117.

S chytrým telefonem ušetříte tisíce

S chytrými telefony (tzv. SmartPhony) je volání přes Internet hračka. Většina nových mobilních telefonů má již nativního SIP klienta, není tedy potřeba stahovat do telefonu žádnou aplikaci pro volání přes Internet (VoIP).

Jednoduchým nastavením mobilního telefonu můžete volat přes Internet kdykoliv máte v dosahu wi-fi nebo 3G síť. Pokud jste v dosahu internetové sítě, nabídne vám telefon po vytočení čísla možnost zvolit, zda chcete volat přes Internet nebo přes mobilního operátora.

S každým telefonním hovorem uskutečněným přes Internet tak šetříte peníze!

Další články k tématům - 840111117 - 3G - SIP - SmartPhone - tarif - telefonie - VoIP - WiFi - Jiří Hlavenka

Článek ze dne 16. srpna 2012 - čtvrtek

Další články od FAYN Telecommunications s.r.o.