logo

Faynova letní cenová bomba

Utrácejte za dovolenou, ne za volání ! S okamžitou platností snižujeme ceny volání u tarifu Free a NonStop. Přesvedčete se sami, že nejde jen o nějaké kosmetické úpravy. A protože si vážíme všech zákazníků, snížení cen platí nejen pro nové, ale i pro ty stávající.

Voláni v rámci vlastní sítě FAYN je samozřejmě i nadále zcela zdarma. Pro zajištěni ještě lepši péče a kvality našich služeb zavádíme symbolický poplatek 1 Kč za jedno geografické číslo měsíčně. Negeografické číslo od nás máte i nadále zdarma.

FAYN Free - vyzkoušejte zdarma

U základního tarifu Free od nynějška rozlišujeme voláni ve špičce (7-19 hod) a mimo špičku (19-7 hod + víkendy a ostatní svátky). Doposud jednotnou celodenní sazbu 0,89 Kč za minutu snižujeme ve špičce na 0,79 Kč a mimo špičku dokonce na 0,49 Kč za minutu. Nemusíte nic aktivovat, prostě volejte levněji. To bude slušná úspora, co říkate ?

FAYN NonStop - nejlevnější voláni !

Nejvyšší tarif NonStop získává hned několik vylepšení a stává se nejlevnějším programem na voláni do pevných sítí - volejte známým či obchodním partnerům nad rámec volných minut už od 0,25 Kč za minutu ! Aby toho nebylo málo, přidáme Vam navíc za stejnou cenu dalších 100 volných minut měsíčně. Máte tak k dispozici 700 volných minut a můžete volat, až Vás budou bolet uši ...

Článek ze dne 16. června 2008 - pondělí

Další články od FAYN Telecommunications s.r.o.