logo

GiTy podpořila studentský vzdělávací kurz

GiTy, a.s. podpořila technický kurz "Security Kaleidoskope DESIGN: The different colors of Security@IT", který uspořádala na přelomu června a července studentská organizace BEST Brno při VUT v Brně.

Součástí spolupráce bylo i zajištění videokonferenčního spojení pro přenos jedné části vzdělávacího programu a to přes videokonfenční zařízení TANDBERG v pražské demomístnosti GiTy a na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. Videokonference tak umožnila uskutečnění přednášky významného specialisty v oboru, který uvítal časovou nenáročnost a komfort své aktivní spoluúčasti.

Odborný kurz byl zaměřen na počítačovou bezpečnost a biometrii. V jeho průběhu účastníci získali nejen teoretické poznatky, ale zároveň i praktické zkušenosti s nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi. Náplní akademické části byly tematické přednášky s ukázkami, laboratorní cvičení a skupinový projekt.

BEST - Board of European Student of Technology, je mezinárodní nezisková nepolitická organizace sdružující studenty evropských technických univerzit. BEST Brno je místní pobočkou mezinárodního BESTu na Vysokém učení technickém v Brně a je aktivní od roku 2005.

Další články k tématům - GiTy - kurz - VUT

Článek ze dne 17. července 2009 - pátek

Další články od Gity a.s.