logo Gity a.s.

GiTy předává své zkušenosti s podnikáním na rumunském trhu

Společnost GiTy, a.s., se stala čestným členem Česko-rumunské smíšené obchodní a průmyslové komory.

Nedávný vstup Rumunska do Evropské unie znamenal významný posun v možnostech rozvoje podnikatelských aktivit pro domácí i zahraniční subjekty. I tak stále zůstává řada specifik spojených s historií, hospodářskou vyspělostí či společenskými a kulturními tradicemi, které ve velké míře ovlivňuji podmínky činnosti zahraničních společností na rumunském trhu.

Česko-rumunská smíšená obchodní a průmyslová komora (ČROK), která vznikla v roce 2007, je "dynamická a aktivní" přibližuje poslání a činnost ČROK její prezident Cornel Boda.

Podnikatelské subjekty, které mají dlouholeté zkušenosti s podnikáním na rumunském trhu, jsou základem pro poskytování kvalitních služeb a potřebného know-how členům ČROK a dalším zájemcům o dynamicky se rozvíjející rumunský trh s velkým potenciálem. I to bylo jedním z důvodů, proč byla společnost GiTy oslovena s nabídkou na čestné členství a budoucí spolupráci s ČROK. „Jsme velmi potěšeni, že nás ČROK oslovila s nabídkou čestného členství. Rumunský trh vnímáme velmi pozitivně s velkým potenciálem do budoucna. Chtěli bychom naší účastí v komoře vyvrátit některé mýty o této zemi a také předat zkušenosti, které jsme v Rumunsku získali." řekl Tomáš Hebelka, obchodní ředitel společnosti GiTy.

Jednou z prvních společných aktivit bude aktivní účast GiTy na semináři, který se pod názvem "Investovat a podnikat v Rumunsku (Česko a Rumunsko - partneři ve sjednocené Evropě)" uskuteční dne 12. listopadu 2008 v hotelu Intercontinental Praha.

Další články k tématům - GiTy - rumun - ČROK

Článek Gity a.s. ze dne čtvrtek 6. listopadu 2008

Další články od Gity a.s.