logo IBA CZ, s.r.o.

Aleš Hojka

Generální ředitel společnosti IBA CZ

Aleš Hojka - IBA CZ, s.r.o.logo IBA CZ, s.r.o.LinkedIn

Jsem také velmi rád, že se můžeme pochlubit úspěchem našich dvou odborníků, kteří jsou nyní certifikovanými lektory technologií společnosti Microsoft (MCT).

Dalším připravovaným krokem pro náš tým vývoje aplikací na platformách SharePoint, Office 365 a .Net, bude získání Gold partnerství pro kompetenci aplikační integrace v roce 2019.

Jaroslava Kleglová

SharePoint specialist společnosti IBA CZ

Jaroslava Kleglová - IBA CZ, s.r.o.logo IBA CZ, s.r.o.LinkedIn

U nás v IBA CZ jsme takto pro zákazníka vytvořili např. modul pro řízení školení. Ten nabízí jednoduše použitelné, zároveň ale výkonné funkce - např. automatický převod zájemců o akci na registrované, možnost sestavovat pořadníky, zautomatizovat kroky v administraci LMS, posílat emailové pozvánky do Outlook kalendáře, přijímat akceptace a napojit LMS na váš personální systém.

S trochou plánování a promyšlených úprav nemusí být váš SharePoint jen chytrým úložištěm dokumentů.

Martin Duben

Vedoucí CRM oddělení společnosti IBA CZ

Martin Duben - IBA CZ, s.r.o.logo IBA CZ, s.r.o.LinkedIn

Společnosti si uvědomují, že je zapotřebí mít specializovaný systém. V budoucnu bude životně důležité řídit složitější a emocionální typy vztahů a správně klasifikovat zákazníky. Musí být identifikovány všechny relevantní typy vztahů a budou muset být modelovány indikátory, které umožní klasifikaci zákazníků do typů vztahů. Odhaduji, že v následujících letech budou tato konkrétní řešení šitá na míru stále populárnější.

Začneme se setkávat se CRM specifickými pro taková odvětví, jako je eCommerce nebo prodej nemovitostí. Je pravděpodobné, že během pěti až deseti let se CRM již vůbec nebude vyskytovat samostatně, nýbrž jako součást průmyslově specifických řešení.

Jaroslava Kleglová

SharePoint specialist společnosti IBA CZ

Jaroslava Kleglová - IBA CZ, s.r.o.logo IBA CZ, s.r.o.LinkedIn

Pracuji se SharePointem a mám ho ráda. Začala jsem se SharePoint 2007 a líbí se mi online svět a čekám, co vše nám přinese.

Jan Macík

Obchodní ředitel společnosti IBA CZ

Jan Macík - IBA CZ, s.r.o.logo IBA CZ, s.r.o.LinkedIn

Dodáváme CRM systém Microsoft Dynamics 365 svým zákazníkům běžně. Rádi ho doplňujeme o další moduly, abychom uživatelům usnadnili a urychlili práci.

Naše CRM oddělení tentokrát přichází s konektory do produktů společnosti Imper, tedy MERK a Leady. V e-mailingu zase jistě oceníte propojení s MailChimpem.

Stránka 1/4 Další >