logo itself s.r.o.

Karel Badin

Provozní ředitel společnosti itself

Karel Badin - itself s.r.o.logo itself s.r.o.LinkedIn

Pro měření spotřeby elektrické energie v sále využíváme online měřící systém značky Raritan. Díky tomu máme dokonalý přehled o stavu napájení (spotřeba, příkon atd.) každého racku v reálném čase. Další výhodou oproti např. konvenčním elektroměrům je vyšší přesnost měření. Naměřená data jsou samozřejmě dostupná zákazníkům přes B2B portál.

Kromě výstavby sálů jsme v rámci projektu modernizace pracovali také na rozšíření kapacit záložních zdrojů napájení a posílení systému chlazení. Samozřejmě tomu předcházela také modernizace elektrorozvodny, bez toho by to ani nešlo.

Radek Tegel

Vedoucí marketingu společnosti itself

Radek Tegel - itself s.r.o.logo itself s.r.o.LinkedIn

U této aplikace se zákazníci již setkají s novým uživatelským prostředím Interaktivní TV. Navíc jsme do něj zahrnuli několik zajímavých novinek jako návrh žánrově podobných pořadů nebo možnost zobrazení dostupných titulků.

Rozsah interaktivních funkcí u aplikace pro Android TV zůstává stejný jako u sledování přes IPTV set-top-box, liší se však uživatelské prostředí.

Marek Láznička

Obchodní manažer pro oblast housingových služeb společnosti itself

Marek Láznička - itself s.r.o.logo itself s.r.o.LinkedIn

Po realizaci nové rozvodny a strojovny diesel generátorů v datacentru TH Brno v roce 2017 letos spouštíme další projekt postupné modernizace našeho druhého datacentra TH Ivančice.

Modernizace datacentra TH Brno bude dokončena na podzim, projekt TH Ivančice se teď aktuálně rozbíhá a finální fáze je naplánována na konec roku 2021.

Martin Janda

Technický ředitel společnosti itself

Martin Janda - itself s.r.o.logo itself s.r.o.LinkedIn

Vyslyšeli jsme přání těch zákazníků, kterým je značka Apple blízká. Aplikace Interaktivní TV na tomto zařízení pracuje velice rychle a využívá nativní a doporučený vzhled Apple TV platformy.

V multimediálních zařízeních Apple TV jsou dostupné i aplikace dalších nabízených IPTV služeb. Jsou to tv2go - verze pro slovenský trh a Selfnet TV - pro zákazníky značky Selfnet.

Pavel Štohanzl

Obchodní ředitel společnosti itself

Pavel Štohanzl - itself s.r.o.logo itself s.r.o.LinkedIn

Služba Interaktivní TV je nastavena tak, že zákazníci sledují televizi primárně prostřednictvím IPTV set-top-boxu. Navíc mají možnost sledovat televizi až na dalších čtyřech zařízeních typu mobilní telefon, tablet či počítač.

Nově tak do výčtu těchto zařízení přidáváme i Smart TV Samsung.

Stránka 1/2 Další >