logo itself s.r.o.

itself s.r.o.

itself s.r.o. je česká společnost působící již více než 29 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2200 km po celé České republice s datovými centry v Brně, Ivančicích a Ostravě. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí.

Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 400 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 45000 domácností ve 49 městech a obcích jižní Moravy.

V prosinci 2020 se 100% vlastníkem itself s.r.o. stala společnost Nej.cz s.r.o. Chceme Vás ujistit, že u poskytování našich telekomunikačních služeb (včetně internetových a televizních služeb Selfnet) se nic nemění, nadále pokračujeme v plnění všech smluvních závazků vůči našim obchodním partnerům a zákazníkům.

Spojení s Nej.cz s.r.o. vnímáme jako jedinečnou příležitost, jak nadále rozvíjet naše telekomunikační služby pod záštitou jednoho z největších poskytovatelů vysokorychlostního internetu a televizního obsahu v České republice.

Aktuální články od itself s.r.o.