logo GOPAS, a.s.
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

LinkedIn

Počítačová škola Gopas má skvělou možnost nabízet s MPSV dotované kurzy IT vzdělávání v rámci speciální nabídky Jsem v kurzu úplně každému. Je to podle mého názoru výborná příležitost, jak si zvýšit vzdělání a udržet krok s rychlým vývojem na poli IT, což je důležité, aby člověk v současném světě uspěl.

Při ceně kurzu 50000 Kč tak 41000 Kč zaplatí stát a zájemce doplatí pouhých 9000 Kč - což je pobídka, kterou by byla škoda nevyužít.

Živé účasti na konferenci a setkání s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru se jednoznačně nic nevyrovná. Přesto výhody on-line možností jsou nepopiratelné a vývoj posledních několika let nás mnohému naučil.

Počítačová škola GOPAS investovala nemalé prostředky a vyvinula pro plnohodnotné distanční odborné vzdělávání svou vlastní platformu, která konferenci TechEd plně vyhovuje.

Zájemci tak mají možnost absolvovat celou konferenci buď live nebo komplet v on-line podobě, a navíc mají desetidenní přístup do archivu přednášek.

Účastníci fyzické konference se mohou těšit na zajímavé prezentace, diskuse s přednášejícími a příležitosti pro networking. TechEd letos v třídenním formátu uvede 54 přednášek od 35 speakerů, s nimiž se všemi budou účastníci moci osobně diskutovat, stejně tak s dalšími kolegy z oboru.

Účastníci se také mohou těšit na výborné občerstvení v průběhu celé konference a na památku si odnesou originální triko konference. Na závěr pak proběhne tradiční TechEd párty.

Bez znalosti IT a komunikačních technologií už se neobejdou lidé téměř v žádném oboru a s dalším rozvojem digitalizace poptávka po technologicky vzdělaných pracovnících ještě vzroste. Znalost technologií a ochota učit se se ukázala jako velká výhoda už v době pandemie, protože lidé, kteří ji prokázali, snáze našli uplatnění jinde.

Sháňka po IT pracovnících také motivuje zaměstnavatele k tomu, aby do případného přeškolení a dalšího odborného IT vzdělávání zaměstnanců investovali sami.

Práce z domova má svá úskalí a klade na lidi poměrně vysoké nároky. Především vyžaduje sebekázeň a schopnost organizovat svůj rozvrh, prověří i komunikační schopnosti a počítačovou gramotnost.

Prostředí coworkingu pak může být pro mnohé řešením. Nejen, že motivuje k pracovnímu výkonu, ale také přináší od ostatních přirozeným způsobem inspiraci či možnost rozvoje znalostí získaných na školeních time managementu, kancelářských programů či jiných IT dovedností.

Stejně tak coworking přináší výhody IT asistence a sdílení zkušeností v práci s aplikacemi a novými technologiemi, které jsou na home office složitější.

Stránka 1/17 Další >
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.