logo GOPAS, a.s.
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

LinkedIn

Živé účasti na konferenci a setkání s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru se jednoznačně nic nevyrovná, navíc mají účastníci možnost zúčastnit se TechEd party. GOPAS ale nabízí díky vlastní platformě plnohodnotný online TechEd.

Zájemci tak mohou absolvovat celou konferenci buď live nebo komplet v on-line podobě, a navíc mají desetidenní přístup do archivu přednášek.

Na konferenci zazní jak témata dotýkající se základů jazyka, tak i aktuální novinky a nejnovější zkušenosti.

Konference v letošním roce proběhne čistě online přes naši online speciální streamovací aplikaci a opět počítáme s hojnou účastí slovenských IT odborníků, kteří jsou i mezi přednášejícími.

Můžeme očekávat masivnější s nástup umělé inteligence a její zařazení do každodenního procesu. Je nesporné, že se s AI budeme setkávat stále více v práci i v soukromém životě. Očekáváme tedy zvýšený zájem o kurzy AI pro manažery, programátory v jazyku Python nebo cloudové specialisty.

Aby byly firmy konkurenceschopné, budou muset jejich pracovníci s AI nástroji pracovat a prakticky je využít ke své každodenní práci. Vedoucí pracovníci a manažeři již nyní zajímají témata, pro které jsme Generativního AI na míru, i zde očekáváme zvýšený zájem.

Důležité je nezapomenout určit si hraniční termíny, tak budete mít rychle přehled, co se opravdu vymyká kontrole a je potřeba řešit jinak. Označte si také, co je opravdu nutné udělat - pokud budete v úzkých, snadno rozhodnete, co zvládnout přednostně.

Mezi základní pravidla time managementu patří také započítání dostatečné časové rezervy do každého projektu, a to v objemu cca 40 % z celkové časové náročnosti.

S tím, jak se svět stává rychlejší, dynamičtější a méně predikovatelným, mění se i styl práce, jak na takové situace firmy reagují. Agilní vlastně znamená rychle se měnící, pružný, reagující na změny. Namísto fixních ročních plánů průběžně reagujeme na zpětnou vazbu a změny bereme jako běžnou součást fungování.

Agilní svět nepracuje s jednotlivci, ale staví týmy, které jsou efektivnější na řešení komplexních problémů, a snaží se jim dát větší samostatnost a nechat je se rozhodovat o řešení problémů samostatně.

Stránka 1/18 Další >
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.