logo GOPAS, a.s.
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

LinkedIn

S tím, jak se svět stává rychlejší, dynamičtější a méně predikovatelným, mění se i styl práce, jak na takové situace firmy reagují. Agilní vlastně znamená rychle se měnící, pružný, reagující na změny. Namísto fixních ročních plánů průběžně reagujeme na zpětnou vazbu a změny bereme jako běžnou součást fungování.

Agilní svět nepracuje s jednotlivci, ale staví týmy, které jsou efektivnější na řešení komplexních problémů, a snaží se jim dát větší samostatnost a nechat je se rozhodovat o řešení problémů samostatně.

HackerFest 2023 během jednoho konferenčního dne nabídne sedm přednášek předních odborníků na IT bezpečnost a jejím cílem je poskytnout účastníkům přehled o aktuálních hrozbách, způsobech, jak se na ně preventivně připravit i konkrétních technikách, které mohou využít ve své každodenní praxi.

Účastníci také získají přehled o novinkách diskutovaných na stěžejních odborných konferencích a odborných fórech po celém světě.

Na naší konferenci Python Day budou k vidění špičkoví řečníci z České republiky i ze Slovenska. Účastníci budou mít příležitost získat informace od odborníků a špiček v oboru. Jejich zkušenosti a know-how budou inspirovat a motivovat k dalšímu rozvoji.

Výjimečná kombinace zajímavých témat, zkušených lektorů, online přístupu a možnosti interakce dělá z Python Day online nepřehlédnutelnou událost pro všechny nadšence do Pythonu.

Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, tato konference vám pomůže posunout se dál.

Stále více firem potřebuje specialisty, kteří se umějí postarat o data a vytěžit z nich potřebné informace, vyznají se v cloudových technologiích a řešeních nebo mají znalosti o konceptech využití umělé inteligence a strojového učení.

A kurzy Excelu jsou pak dlouhodobě jedny z nejžádanějších a tím pádem také nejpotřebnějších školení vůbec.

Počítačová škola Gopas má skvělou možnost nabízet s MPSV dotované kurzy IT vzdělávání v rámci speciální nabídky Jsem v kurzu úplně každému. Je to podle mého názoru výborná příležitost, jak si zvýšit vzdělání a udržet krok s rychlým vývojem na poli IT, což je důležité, aby člověk v současném světě uspěl.

Při ceně kurzu 50000 Kč tak 41000 Kč zaplatí stát a zájemce doplatí pouhých 9000 Kč - což je pobídka, kterou by byla škoda nevyužít.

Stránka 1/18 Další >