logo GOPAS, a.s.
Jan Dvořák

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

LinkedIn

Od svého založení se GOPAS orientuje primárně na vzdělávání v oblasti IT, kde nabízí nejširší portfolio kurzů na trhu. Celý příběh začal již v roce 1992, kdy jsme odškolili první kurz (SCO Unix) pod hlavičkou GOPAS v budově ČVUT na Karlově náměstí v Praze a získali jsme autorizaci SCO Authorised Education Centre. Chvíli na to, v roce 1993, jsme se přestěhovali na naší současnou adresu do Paláce Kodaňská (dnešní 4D Center) ve Vršovicích. Byl nám také udělen titul Gold Award of the Year 1993 firmou SCO za druhé nejlepší autorizované školicí středisko v Evropě, Asii a Africe.

O pár let později, v roce 2002, jsme zorganizovali první ročník konference TechEd, kterou pořádáme stále a mezitím se stala největší IT konferencí v ČR, stejně tak pořádáme konference relativně nové, jako je Hackerfest, JavaDays či Power BI Day.

Během let jsme získali důležité autorizace a spousty titulů, zorganizovali jsme mnoho zajímavých konferencí. Zakládáme si na tom, že účastníci našich kurzů mají plný komfort. Zejména jde o špičkově vybavené učebny, nejlepší lektory ve svém oboru či občerstvení během kurzů.

Po absolvování kurzu mají k dispozici studijní materiály a samozřejmě také garance termínů konání kurzu nebo možnost kdykoli zdarma opakovat absolvovaný kurz bez udání důvodu. Společně s nejširší nabídkou kurzů na trhu se tímto zásadně odlišujeme od konkurence.

Unikátnost HackerFestu spočívá kromě informační hodnoty jejího obsahu v možnosti sdílet a konzultovat své zkušenosti s kolegy z oboru i přednášejícími odborníky. Proto jsme rádi, že se opět uskuteční i v klasické prezenční podobě. Zachováme ale i možnost on-line přístupu prostřednictvím naší unikátní platformy.

Zúčastněným IT profesionálům konference nabídne nejen přednášky, ale i praktické tipy využitelné v praxi a ukázky konkrétních hackerských technik a obrany proti nim.

Stále více firem potřebuje specialisty, kteří se umějí postarat o data a vytěžit z nich potřebné informace, vyznají se v cloudových technologiích a řešeních nebo mají znalosti o konceptech využití umělé inteligence a strojového učení. To vše jsou témata, na něž se zaměřují různé typy kurzů na našem novém studijním portálu Microsoft Foundmentals Academy.

IT obory jsou již mnoho let na špičce platových žebříčků a s rostoucí digitalizací hlad po lidech se znalostí informačních technologií dále poroste.

Na desáté konferenci HackerFest se budou moci po dvou letech v on-line podobě setkat účastníci konference s přednášejícími odborníky i s kolegy z oboru naživo. Jsme velice rádi, že si opět budeme moci užít atmosféru živé konference, se sdílením informací i zkušeností mezi zúčastněnými.

Zachováme také možnost absolvovat konferenci v on-line podobě s volným sedmidenním přístupem do archivu přednášek.

Znalost Microsoft technologií je na současném trhu práce velmi žádanou odborností. Proto jsme připravili nový studijní portál, na němž se zájemci mohou v on-line režimu připravit na certifikační zkoušky z Microsoft technologií v několika oblastech - od cloudových technologií, přes oblast strojového učení a umělé inteligence až po IT bezpečnost a pochopit jejich výhody.

To vše v Microsoft prostředí, které je v dnešní době jedno z nejatraktivnějších na trhu. Absolventi kurzu se naučí získané znalosti vnést do každodenní práce a reálně je využívat.

Vzdělání v IT oblasti je v současné době klíčem k lepším kariérním možnostem.

Stránka 1/15 Další >
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.