logo GOPAS, a.s.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Za dvacet let prodělala oblast IT opravdu výrazné změny, a odráží to samozřejmě i obsah konference TechEd. Od toho, jak ideálně spravovat data na firemních serverech jsme se posunuli k problematice cloudu, od vývoje softwaru pro určité prostředí k vývoji aplikací, které musejí fungovat bez ohledu na platformu a způsob přístupu do nich.

Výrazně vzrostl význam bezpečnosti, kterou je nyní třeba zohledňovat ve všech IT profesích. Mění se i podoba konference. Její první ročníky se konaly v komorním měřítku našeho školicího střediska, nyní má podobu hybridní akce, které se v prezenční i on-line podobě mohou zúčastnit stovky účastníků z ČR i zahraničí.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Jubilejní dvacátý ročník konference TechEd jsme se rozhodli uspořádat v hybridní podobě a její účastníci mají možnost zvolit si formu, která jim lépe vyhovuje. Buď se mohou zúčastnit jednodenní živé části konference, která proběhne 17. 5. 2022 v Praze a další dva dny absolvovat on-line, nebo zvolit pouze on-line přístup.

Chceme zájemcům nabídnout možnost živé interakce s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru, která v posledních letech většině z nás citelně chybí.

Ondřej Ševeček

Produktový manažer kurzů oblasti Microsoft servery a systémy Počítačové školy Gopas

Ondřej Ševeček - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.

Dnes se ale zvyšuje právě riziko cílení útoků na poškození služeb, jejich shození, přetížení serverů, nebo poškození dat. A to nejen v internetovém světě. Veškeré provozní technologie (OT - operational technologies) elektráren, vodáren, tepláren, dopravců, pekáren, obrábění, řízení výrobních linek apod. jsou dnes postavené na počítačových sítích.

Navíc ochrany proti DoS útokům jsou mnohdy jen těžko proveditelné z jednoduchého důvodu - hůře odlišíte legitimní zátěž od skutečného útoku. Posílení výkonu a technologie pro jeho škálování také stojí nemalé prostředky.

Jiří Neoral

Business Intelligence Architect společnosti KPCS

Jiří Neoral - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Účastníci konference Power BI day mohou zjistit, jak optimálně řešit každodenní reporting ve firmě, mít kdykoliv dostupná potřebná data nebo srozumitelně vizualizovat výsledky pro manažery s rozhodovací pravomocí.

Power BI Day je určený pro široké spektrum odborníků - datové analytiky a finanční manažery, kteří potřebují vytvářet reporty a vizualizovat data.

Dále pro projektové manažery, kteří jsou otevření novým způsobům řízení projektů, ale i pro všechny, kteří si chtějí sami vytvářet reporty.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Když se řekne Microsoft, většina uživatelů si vybaví operační systém Windows, kancelářské programy typu Word nebo Excel, v poslední době i platformu Teams. V této oblasti také nabízíme vzdělávání uživatelů, Microsoft technologie ale stojí v základu většiny firemních IT systémů, cloudových služeb, systémů pro správu a vyhodnocování dat.

Ucelená nabídka kurzů zaměřených na tyto technologie je tak nezbytnou součástí vzdělávání IT specialistů.

Stránka 1/23 Další >
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.