logo GOPAS, a.s.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

HackerFest 2023 během jednoho konferenčního dne nabídne sedm přednášek předních odborníků na IT bezpečnost a jejím cílem je poskytnout účastníkům přehled o aktuálních hrozbách, způsobech, jak se na ně preventivně připravit i konkrétních technikách, které mohou využít ve své každodenní praxi.

Účastníci také získají přehled o novinkách diskutovaných na stěžejních odborných konferencích a odborných fórech po celém světě.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Na naší konferenci Python Day budou k vidění špičkoví řečníci z České republiky i ze Slovenska. Účastníci budou mít příležitost získat informace od odborníků a špiček v oboru. Jejich zkušenosti a know-how budou inspirovat a motivovat k dalšímu rozvoji.

Výjimečná kombinace zajímavých témat, zkušených lektorů, online přístupu a možnosti interakce dělá z Python Day online nepřehlédnutelnou událost pro všechny nadšence do Pythonu.

Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, tato konference vám pomůže posunout se dál.

Ondřej Ševeček

Produktový manažer kurzů oblasti Microsoft servery a systémy Počítačové školy Gopas

Ondřej Ševeček - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.

60 % všech úniků dat dnes způsobují vlastní zaměstnanci, ne hackeři snažící se prolomit systém. V drtivé většině případů jde o neúmyslné chyby pramenící z neznalosti či nepozornosti v letních měsících, kdy jsou pro to ideální podmínky. Pro předcházení těmto vnitřním hrozbám jsou klíčová tři základní opatření - správně nastavené firemní systémy, informovanost zaměstnanců a kvalitní bezpečnostní software.

Firmy by se měly soustředit na takové aktivity, které minimalizují potenciální rizika - oddělení firemních a osobních účtů, nastavení práv na úrovni přístupu k souborům, šifrování a dvoufaktorové ověřování přístupů.

V neposlední řadě zodpovědný přístup k okamžitému řešení zjištěných bezpečnostních incidentů.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Stále více firem potřebuje specialisty, kteří se umějí postarat o data a vytěžit z nich potřebné informace, vyznají se v cloudových technologiích a řešeních nebo mají znalosti o konceptech využití umělé inteligence a strojového učení.

A kurzy Excelu jsou pak dlouhodobě jedny z nejžádanějších a tím pádem také nejpotřebnějších školení vůbec.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

Počítačová škola Gopas má skvělou možnost nabízet s MPSV dotované kurzy IT vzdělávání v rámci speciální nabídky Jsem v kurzu úplně každému. Je to podle mého názoru výborná příležitost, jak si zvýšit vzdělání a udržet krok s rychlým vývojem na poli IT, což je důležité, aby člověk v současném světě uspěl.

Při ceně kurzu 50000 Kč tak 41000 Kč zaplatí stát a zájemce doplatí pouhých 9000 Kč - což je pobídka, kterou by byla škoda nevyužít.

Stránka 1/27 Další >
Nabídka zaměstnání GOPAS, a.s.