logo INVENTI Development s.r.o.
Jan Kaštura

Jan Kaštura

CEO společnosti INVENTI Development

LinkedIn

Během 6 let existence firmy se nám povedlo realizovat řadu IT projektů pro firmy jako jsou T-Mobile, Komerční banka, Datart či CK Fischer.

Nabízíme široké služby, od frontend developmentu přes vývoj aplikací v JAVA a .NET prostředí až po sofistikované testování nejen software ale také hardware.

Lidé si u nás nejvíce cení neformálnosti a naprosto otevřené komunikace. Myslím, že i proto se ženy v našich řadách mají chuť v IT pohybovat a prosadit se. Vypadá to, že trh IT se ženám stále více otevírá. Ještě před 10 lety téměř čistě mužské osazenstvo tak postupně díky ženám ožívá.

Ženy postupně obsazují všechny role napříč IT jak na straně zákazníků, tak na straně dodavatelů. Také na úrovni managementu i velkých korporací jsou ženy v IT vidět čím dál častěji a tento trend bude zcela jistě pokračovat.

Celkové 47. místo v soutěži Technology Fast 50 znamená růst INVENTI o 347% za poslední 4 roky. Děkujeme všem invenťákům, zákazníkům a partnerům, že nám umožňují dělat to, co děláme a jak to děláme.

V oblasti IT dnes působí mnoho společností. I přesto se nám daří držet na špici a být zajímavou firmou pro pracovníky i naše zákazníky.