logo INVENTI Development s.r.o.

Jan Kaštura

CEO společnosti INVENTI Development

Jan Kaštura - INVENTI Development s.r.o.logo INVENTI Development s.r.o.LinkedIn

Během 6 let existence firmy se nám povedlo realizovat řadu IT projektů pro firmy jako jsou T-Mobile, Komerční banka, Datart či CK Fischer.

Nabízíme široké služby, od frontend developmentu přes vývoj aplikací v JAVA a .NET prostředí až po sofistikované testování nejen software ale také hardware.

Tomáš Vodenka

People manažer společnosti INVENTI Development

Tomáš Vodenka - INVENTI Development s.r.o.logo INVENTI Development s.r.o.LinkedIn

Ověřili jsme si, že se správnými partnery jsme schopni velmi úspěšně vést projekty napříč zeměmi. Pro expanzi do Německa jsme proto přizvali místní firmy - Sabo Mobile IT GmbH jako experty na mobilní aplikace a Green Digit GmbH jako specialisty v oblasti embedded řešení.

Jakub Krupka

UI/UX Developer ve společnosti Ytica

Jakub Krupka - INVENTI Development s.r.o.logo INVENTI Development s.r.o.LinkedIn

Naším cílem je představit frontend vývoj lidem, kteří už nějaké zkušenosti s webem mají, ale ještě se neúčastnili projektu od zadávací specifikace až po finální dodání. Akademie je otevřená studentům IT oborů, juniorním vývojářům ale i nadšencům z jiných profesí.

Kvalitní Frontend nepostrádá kvalitní vzhled, přístupnost, širokou použitelnost a dobré pozice webu ve vyhledávačích. Současný Frontend nabízí také jednoduché a komfortní prohlížení webu na mobilních zařízeních.

Jan Tyl

Senior IT analytik společnosti INVENTI Development

Jan Tyl - INVENTI Development s.r.o.logo INVENTI Development s.r.o.LinkedIn

Poučili jsme se z prvního běhu akademie, kde jsme se soustředili na rychlé vytvoření fungujících produktů, ale zanedbali jsme práci s investory. Nová Startup akademie se soustředí na jednoduchost a vyváženost technického i obchodního přístupu. Při první Startup akademii u nás dokonce vzniknul tzv. Alpha tým, což je skupina lidí, kteří speciálně vybírají účastníky akademie a předávají jim své zkušenosti.

Tím spolu se zázemím a zkušenostmi rychle rostoucí firmy vytváříme pro akademii podmínky, které si troufám říct nemůže nabídnout žádný inkubátor.

Tomáš Vodenka

People manažer společnosti INVENTI Development

Tomáš Vodenka - INVENTI Development s.r.o.logo INVENTI Development s.r.o.LinkedIn

Během posledních tří let, kdy akademie probíhají, bylo vyškoleno více než 250 zájemců o práci v IT. IT segment je jedním z nejrychleji rostoucích pracovních trhů, kde dnes chybí mnoho odborníků. Proniknout do tohoto oboru a s klidem si říct, že již něco umím, trvá alespoň dva roky.

Nejtěžší je vždy udělat první krok, a právě naše Akademie jej umožňují. Velmi nás těší, že obdobné projekty spustily i další IT firmy, kterým není lhostejný narůstající problém s nedostatkem IT odborníků.

Stránka 1/3 Další >