logo GORDIC spol. s r. o.
Jaromír Řezáč

Jaromír Řezáč

Generální ředitel společnosti GORDIC

nic

Přeji nám všem, aby se nám v nových prostorech dobře pracovalo, abychom zlepšovali vztahy se zákazníky, naše produkty a služby, naši identitu na trhu.

Moc děkuji Markovi a Michalovi, jejich týmům a všem co pomáhali. Dobrá práce, super dílo, super facelift.

GORDIC využije dlouhodobých zkušeností a znalostí pracovníků BBM jak v oblasti metodické a technologické, tak i v oblasti péče o specifické a náročné zákazníky. BBM může naopak těžit z našeho inovačního a generačního potenciálu.

Těšíme se, že posílí iniciativu KYBEZ, jejímž hlavním posláním je bezpečnější digitální prostor a kvalitní život v něm.

Kybernetická bezpečnost je naprostou existenční nutností, kterou by měli vnímat a řešit nejen informatici, ale především manažeři a vedení společnosti. Ředitelé firem by se neměli spokojit pouze s implementací základního antiviru, ale měla by u nich vznikat silná potřeba přijímat zásadní opatření, jako je například školení zaměstnanců.

Právě lidský faktor je nejčastějším rizikem, teprve pak přicházejí hackerské útoky.

Ocenění si velmi vážím a motivuje mě i moje spolupracovníky posouvat se zas o něco dál. Je pro nás důkazem toho, že naše práce je pro tuto zemi skutečným přínosem. Rozhodně bychom ale na těch pověstných vavřínech nechtěli usnout.

I nadále se budeme snažit vyvíjet nové a vylepšovat stávající systémy, které nejenom postupně digitalizují úřady, ale zejména umožní občanům moderní komunikaci s úřady pomocí digitálních služeb.

Jsem přesvědčen, že v České republice mají lidé online služby rádi a rádi by je využívali i ve styku s úřady. Jen je třeba jim dát příležitost.

Prostřednictvím našeho portálu občana se mohou přihlásit a vyřídit mnoho věcí z domova, včetně zaplacení platební kartou nebo mobilní aplikací.

Stránka 1/2 Další >