logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.
Jeetu Patel

Jeetu Patel

Výkonný viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a spolupráce společnosti Cisco

LinkedIn

Nemůžeme podceňovat hrozbu, kterou představuje naše vlastní přílišná sebedůvěra. Firmy musí investovat do integrovaných platforem a opřít se o umělou inteligenci, aby mohly pracovat ve strojovém měřítku a konečně naklonit misky vah na stranu obránců.

Security Outcomes Report představuje studii toho, co v kybernetické bezpečnosti funguje a co naopak ne. Jejím cílem je identifikovat postupy, které prokazatelně vedou k dobrým výsledkům.

Proto jsme se zaměřili na identifikaci klíčových faktorů, jež pomáhají zvýšit bezpečnostní odolnost podniku.

Naše partnerství se společností Microsoft propojuje dva lídry v oblasti řešení pro spolupráci. V hybridním pracovním prostředí zákazníci požadují, aby spolupráce probíhala podle jejich představ a nechtějí řešit, na jakém zařízení nebo s jakou videokonferenční platformou.

Složitost hybridního pracovního prostředí, rychlejší zavádění cloudu a neustále rostoucí hrozby nutí organizace hledat důvěryhodného partnera, který jim pomůže dosáhnout odolnosti vůči nebezpečím číhajícím ve virtuálním prostoru. Věříme, že díky rozsahu, širokému portfoliu řešení a neutrálnímu obchodnímu modelu má Cisco schopnost tyto potřeby splnit.

Cisco Security Cloud zahrne síťové služby, bezpečnostní služby, služby pro sledování hrozeb, jednotný engine zásad, otevřenou sadu rozhraní API a prostředí pro správu, které usnadní práci administrátorům.

V dnešní éře hybridní práce firmy i jednotlivci stále častěji hledají nové způsoby řešení problémů a globální komunikace. Těší nás, že jim můžeme jako odpověď nabídnout Vidcast, který odstraňuje problém časových pásem a kolizí kalendářů. Nejlepší nápady a inovace se mohou objevit kdekoli ve firmě.

Webex Leap našim zaměstnancům nabízí prostor k experimentování a uplatnění jejich podnikatelského ducha. V současné době se mohou hlásit zájemci o zařazení do programu beta testování řešení Vidcast.

Po dokončení beta testů bude Vidcast k dispozici zákazníkům Webex Suite jak v bezplatné verzi, tak v prémiové verzi s rozšířenými funkcionalitami a možnostmi.