logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.

Jeetu Patel

Výkonný viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a spolupráce společnosti Cisco

Jeetu Patel - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

Složitost hybridního pracovního prostředí, rychlejší zavádění cloudu a neustále rostoucí hrozby nutí organizace hledat důvěryhodného partnera, který jim pomůže dosáhnout odolnosti vůči nebezpečím číhajícím ve virtuálním prostoru. Věříme, že díky rozsahu, širokému portfoliu řešení a neutrálnímu obchodnímu modelu má Cisco schopnost tyto potřeby splnit.

Cisco Security Cloud zahrne síťové služby, bezpečnostní služby, služby pro sledování hrozeb, jednotný engine zásad, otevřenou sadu rozhraní API a prostředí pro správu, které usnadní práci administrátorům.

Chuck Robbins

Generální ředitel společnosti Cisco

Chuck Robbins - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

Budoucnost konektivity bude záviset na sítích, které dokáží opravovat samy sebe, učit se, předvídat a plánovat. Náš výzkum prediktivních sítí probíhal společně se zákazníky a prvním z nich již šetří čas a peníze

Shailaja Shankar

Viceprezidentka a generální ředitelka bezpečnostní divize společnosti Cisco

Shailaja Shankar - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

V souvislosti s přechodem na hybridní uspořádání práce musí podniky řešit komplikace a zvýšené nároky spojené se zabezpečením rozptýlené pracovní síly. Zároveň se ale potýkají s personálními a rozpočtovými limity. Cisco Security Outcomes Study pomáhá na základě objektivních zjištění stanovit priority bezpečnostních strategií a technologií.

Díky investicím do cloudových, integrovaných bezpečnostních architektur s vysokou mírou automatizace mohou bezpečnostní pracovníci reagovat na hrozby rychleji a soustředit se na podporu obchodní činnosti podniku a zajišťování bezpečnosti uživatelů.

Chuck Robbins

Generální ředitel společnosti Cisco

Chuck Robbins - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

Žijeme v opravdu jedinečné době, kdy můžeme práci zcela nově definovat. Všichni zaměstnanci na celém světě požadují pracoviště, která jim umožní podávat nejlepší výkony, a je nás, vedoucích pracovnících, abychom se naučili, jak nejlépe zaměstnance podporovat, ať již pracují odkudkoli. Hybrid Work Index je jedinou zprávou svého druhu, která se zaměřuje na lidi, technologie, firmy a identifikuje vznikající globální pracovní trendy.

Cisco sbírá pro HWI poznatky ze široké škály nástrojů umožňujících hybridní práci napříč sítěmi, koncovými body a aplikacemi od milionů zákazníků po celém světě.

Pavel Křižanovský

Technický ředitel Cisco ČR

Pavel Křižanovský - CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.logo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.LinkedIn

Často se setkáváme s tím, že firmy obměňují svoji WiFi infrastrukturu živelně a nekoncepčně a vytváří si takovou zoo všemožných zařízení, která se velmi obtížně řídí, vzájemně se ruší a nefungují ideálně. Ne každá firma ale disponuje prostředky na to, aby kompletně obměnila celou síť najednou. V takovém případě doporučuji modernizovat v ucelených blocích.

Začněte od klíčových provozů a starší vybavení přesuňte do méně kritických míst, kde není takový tlak na vysokou dostupnost, propustnost či nejnovější technické vlastnosti. Řešením může být také investiční půjčka či dotace, s tím umíme my i naši partneři pomoci.

Stránka 1/2 Další >