logo

Asynchronní videokomunikace Vidcast

Vidcast pracuje s videonahrávkami, které lze okamžitě sdílet. To omezuje vyrušování od práce a odstraňuje nutnost slaďovat plány uživatelů v různých časových pásmech. Díky tomu mohou pracovní procesy probíhat bez přerušení a s promyšlenější komunikací celého týmu.

Společnost Cisco představuje Vidcast - řešení pro asynchronní video komunikaci, které uživatelům dává volnost řídit si čas podle svého a zároveň zajišťuje efektivní průběžnou komunikaci a spolupráci v rámci celého týmu.

"V dnešní éře hybridní práce firmy i jednotlivci stále častěji hledají nové způsoby řešení problémů a globální komunikace. Těší nás, že jim můžeme jako odpověď nabídnout Vidcast, který odstraňuje problém časových pásem a kolizí kalendářů. Nejlepší nápady a inovace se mohou objevit kdekoli ve firmě. Webex Leap našim zaměstnancům nabízí prostor k experimentování a uplatnění jejich podnikatelského ducha. V současné době se mohou hlásit zájemci o zařazení do programu beta testování řešení Vidcast. Po dokončení beta testů bude Vidcast k dispozici zákazníkům Webex Suite jak v bezplatné verzi, tak v prémiové verzi s rozšířenými funkcionalitami a možnostmi," říká Jeetu Patel, výkonný viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a spolupráce společnosti Cisco.

V posledních 18 měsících došlo k exponenciálnímu nárůstu množství virtuálních schůzek. Řada lidí je jimi časově přetížená a má zároveň problém se spojit se svými kolegy nebo zákazníky po celém světě, kteří se účastní řady a za sebou jdoucích schůzek.

S pomocí řešení Vidcast mohou uživatelé efektivně a výstižně vyjádřit své sdělení - ať se jedná o informování kolegů o postupu práce na projektu, připomínky k obchodnímu návrhu nebo předání plánu výuky studentům - prostřednictvím videonahrávky, kterou je možné okamžitě sdílet a získat potřebnou zpětnou vazbu k další diskusi a zároveň si zachovat rozumný denní režim.

Vidcast - hlavní výhody:

Vidcast je první produkt nového interního akcelerátoru Webex Leap, který byl spuštěn na začátku srpna 2021 a jehož cílem je přicházet s převratnými nápady a rychleji inovovat produkty Webex Suite - první sady nástrojů pro hybridní práci.

Cisco plánuje každoročně zahájit několik projektů Webex Leap v oblastech, jako je umělá inteligence, strojové učení, asynchronní komunikace a nové formy spolupráce.

Webex Leap staví na bohatých tradicích a kultuře inovací společnosti Cisco a snaží se pomáhat zákazníkům řešení Webex udržovat si náskok.

Vidcast a další inovace z akcelerátoru Webex Leap brzy rozšíří možnosti sady Webex Suite a umožní pracovníkům a studentům flexibilní a efektivní spolupráci na dálku.

Článek ze dne 4. října 2021 - pondělí

Další články od CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.