logo

Jak na bezpečný pohyb na internetu

Při příležitosti dnešního Dne bezpečnějšího internetu (Safer Internet Day) odborníci Cisco Talos - jednoho z největších kyberbezpečnostních soukromých týmů na světě, opakují pět nejzákladnějších pravidel pro bezpečný pohyb v kyberprostoru.

Ani v roce 2022 hackerské útoky nepolevily a v souvislosti s rozvojem hybridního způsobu práce je nebezpečí zneužití internetu stále výraznější!

Používejte jedinečná hesla a vícefaktorovou autentizaci

Instalujte aplikace pouze z bezpečných zdrojů

Aktualizovat, aktualizovat, aktualizovat

Neobcházejte bezpečnostní opatření

Buďte neustále pozorní a opatrní

O Cisco Talos Intelligence Group

Cisco Talos Intelligence Group je jedním z největších komerčních zpravodajských týmů zaměřených na možná ohrožení IT systémů složený z prvotřídních výzkumných pracovníků, analytiků a inženýrů.

Talos brání zákazníky Cisco před známými i novými hrozbami, identifikuje nové zranitelnosti a odhaluje hrozby v jejich zárodku dříve, než mohou poškodit internetové prostředí.

Tým Talos má k dispozici bohatou telemetrii dat společnosti Cisco, která pokrývá sítě, koncové body, cloudová prostředí, virtuální systémy a každodenní webový a emailový provoz.

Cisco Talos vznikla spojením výzkumného týmu zranitelnosti SourceFire, skupiny Cisco Threat Research and Communications a Cisco Security Applications Group.

Článek ze dne 8. února 2022 - úterý

Další články od CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.