logo

Cisco inovace pro hybridní cloud

Cisco inovace pomáhají podnikovému IT s transformací na hybridní cloud a zaváděním provozního modelu, který umožňuje rychle se přizpůsobovat a zefektivnit bezpečné poskytování aplikací, ať jsou umístěny v lokálních datových centrech nebo ve veřejném cloudu.

S rozvojem aplikací vzrůstá také množství interakcí mezi člověkem a strojem. Podniky se v této situaci snaží o jednoduchost a flexibilitu, aby zvládly rozmanitosti aplikací.

Moderní aplikace jsou dynamičtější a vyžadují, aby byla infrastruktura více přizpůsobitelná. Zároveň se od podnikového IT požaduje, aby podporovalo rychle se měnící obchodní požadavky a urychlilo poskytování infrastruktury a aplikací.

V důsledku toho podniky přecházejí na hybridní multicloudový provozní model, aby mohly centrálně spravovat infrastrukturu a aplikace bez ohledu na jejich umístění a poskytovat optimalizovaný výkon.

Cisco pokračuje ve své strategii inovací na všech úrovních hybridního cloudového prostředí od čipů přes výpočetní systémy po operační platformu poskytovanou formou SaaS s integrací s veřejným cloudem - cílem je rychlejší zavádění hybridního cloudu v podnicích.

Představené hybridní cloudové inovace:

Hyperkonvergovaná infrastruktura Cisco HyperFlex:

Platforma Cisco Intersight:

Cisco UCS X-Series:

Cisco UCS X-Series - síťové prostředky:

Další články k tématům - Amazon - datacentrum - edge - hybridní cloud - infrastruktura - IoT - kontejner - Kubernetes - SaaS - server

Článek ze dne 20. dubna 2022 - středa

Další články od CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o.