logo System4u a.s.
Ladislav Blažek

Ladislav Blažek

Technický ředitel společnosti System4u

LinkedIn

Vítáme iniciativu NÚKIB, která má za cíl zabránit špehování a falšování e-mailové komunikace. Rádi bychom ale upozornili, že tato doporučení jsou platná pro jakoukoli firmu provozující e-mailový server - ať již v cloudu nebo on-premise.

Vedou k omezení spamu a bezpečnější komunikaci přes internet pro nás všechny.

Nejde jen o práci z domova, ale možnost spolupracovat a komunikovat s kolegy ve virtuálním prostředí, rychle sdílet dokumenty, přistupovat do firemních systémů z mobilu, počítače nebo tabletu. Ale také zabezpečit data, zpřístupnit je správným osobám či vyhodnocovat fungování firmy.

Mezi kvalifikační požadavky pro odborníky na digitalizaci patří zejména schopnost projektového řízení a komunikační dovednosti.

Více než programovat se cení schopnost zákazníkovi porozumět a nové technologie uvádět do praxe. Digitalizace je IT oborem, kde interpersonální dovednosti jsou stejně tak důležité jako odborné znalosti.

Pokud naši zaměstnanci zrovna nemají k dispozici firemní počítač, mohou i tak pracovat se všemi systémy. Buď z mobilního zařízení (díky technologii Samsung DeX), a nebo z libovolného počítače. Využíváme naplno technologii VMware Horizon a pomocí webového prohlížeče se stačí připojit na počítači běžící v našem datacentru. V tomto případě je přístup verifikován pomocí dvoufázové autentizace a všechna data zůstávají v bezpečí.

Máte-li o tuto naši nabídku zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese info[zavinac]system4u.com, do předmětu napište HOME OFFICE a my se Vám brzy ozveme - nabízíme úvodní on-line konzultaci s některým z našich techniků zcela zdarma.