logo EDITEL CZ s.r.o.
Štefan Sádovský

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

LinkedIn

EDITEL CZ je od svého počátku průkopníkem EDI v České republice. Naše bohaté zkušenosti a dlouholetá praxe nám umožňují našim zákazníkům poskytovat špičkové služby. Rád bych jménem celého kolektivu společnosti poděkoval všem našim zákazníkům a partnerům za jejich dlouholetou spolupráci, která trvá již tři desetiletí.

S očekáváním mnoha dalších úspěšných let spolupráce se těším na další společnou budoucnost.

Pokud spolu obchodují dvě velké společnosti, je fakturace poměrně jednoduchá, protože obě strany spoléhají na elektronickou výměnu dat (EDI) pomocí mezinárodní komunikační platformy eXite. Elektronické dokumenty jsou například automaticky přenášeny do účetního systému, kde je mohou zaměstnanci dále zpracovávat. Tento proces obvykle není vázaný na konkrétní místo a může být prováděn na home office, protože řada firem má k vlastním systémům zřízen přístup pomocí VPN.

Jiné je to ale ve firmách, v nichž mají procesy stále závislé na papírových dokumentech. Ke zpracování fyzických obchodních dokumentů přirozeně musí člověk být fyzicky přítomen.

Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích.