logo EDITEL CZ s.r.o.

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

Štefan Sádovský - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

EDITEL CZ je od svého počátku průkopníkem EDI v České republice. Naše bohaté zkušenosti a dlouholetá praxe nám umožňují našim zákazníkům poskytovat špičkové služby. Rád bych jménem celého kolektivu společnosti poděkoval všem našim zákazníkům a partnerům za jejich dlouholetou spolupráci, která trvá již tři desetiletí.

S očekáváním mnoha dalších úspěšných let spolupráce se těším na další společnou budoucnost.

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

Štefan Sádovský - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Pokud spolu obchodují dvě velké společnosti, je fakturace poměrně jednoduchá, protože obě strany spoléhají na elektronickou výměnu dat (EDI) pomocí mezinárodní komunikační platformy eXite. Elektronické dokumenty jsou například automaticky přenášeny do účetního systému, kde je mohou zaměstnanci dále zpracovávat. Tento proces obvykle není vázaný na konkrétní místo a může být prováděn na home office, protože řada firem má k vlastním systémům zřízen přístup pomocí VPN.

Jiné je to ale ve firmách, v nichž mají procesy stále závislé na papírových dokumentech. Ke zpracování fyzických obchodních dokumentů přirozeně musí člověk být fyzicky přítomen.

Štefan Sádovský

CEO společnosti EDITEL CZ + SK

Štefan Sádovský - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích.

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

Jan Mrvík - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

V dnešní době nabité různými variantami finančních služeb, přináší zákazníkům naše strategická spolupráce s Factoringem České Spořitelny moderní službu s unikátním potenciálem a ohromným stabilním zázemím. V současné podobě na trhu neevidujeme konkurenční službu s takovým prostorem, jakým je sloučení EDI řešení a klasického nebo reverzního factoringu.

Věřím ve velmi dynamický růst portfolia zákazníků z oblasti středních a velkých firem a tím i dalšího rozvoje společného projektu.

Daniel Čermák

Delivery Manager společnosti EDITEL CZ

Daniel Čermák - EDITEL CZ s.r.o.logo EDITEL CZ s.r.o.LinkedIn

Nová pozice ve společnosti EDITEL je pro mě další profesní a osobní výzvou které, jakož to sportovní duše, mám rád a chci se nové role zhostit s co nejlepšími výsledky.

Díky skvělému přátelskému prostředí plné profesionálů věřím, že se nám povede plnit všechna očekávání a úspěšně realizovat projekty, které přinesou našim klientům řešení k jejich plné spokojenosti.

Stránka 1/2 Další >