logo EDITEL CZ s.r.o.
Jan Mrvík

Jan Mrvík

Výkonný ředitel společnosti EDITEL CZ

LinkedIn

V dnešní době nabité různými variantami finančních služeb, přináší zákazníkům naše strategická spolupráce s Factoringem České Spořitelny moderní službu s unikátním potenciálem a ohromným stabilním zázemím. V současné podobě na trhu neevidujeme konkurenční službu s takovým prostorem, jakým je sloučení EDI řešení a klasického nebo reverzního factoringu.

Věřím ve velmi dynamický růst portfolia zákazníků z oblasti středních a velkých firem a tím i dalšího rozvoje společného projektu.

Penny Market je jedním z hlavních nositelů myšlenky EDI, elektronické výměny obchodních dokumentů a vážíme si, že jsme jim partnerem v tomto projektu. Role společnosti EDITEL CZ je budovat, definovat a zavádět elektronickou fakturaci a elektronickou výměnu obchodních dokumentů, nebo-li EDI, na trh. Vnímáme to jako naše poslání a vážíme si každého partnera, který jej s námi sdílí. Rozjezd nových typů zpráv je pro nás rutinní záležitostí.

V případech, kdy jsou obě strany připravené, je to snadné, ale horší jsou případy, kdy jedna či druhá strana nemá podporu daného formátu, vyžadovaného protistranou, ve svém informačním systému. Společnost Penny Market proto využila služeb Partner Managementu EDITELu, aby byla zajištěna nutná koordinace se všemi zainteresovanými, tedy nejen s pracovníky Penny Marketu, s kolegy z dotčených oddělení EDITELU, ale hlavně s dodavateli či jejich providery.

Fórum Smarter Integration jsme poprvé, a musím říct s úspěchem, realizovali v minulém roce. Zájmem o téma B2B integrace z řad našich stávajících i potenciálních partnerů nás příjemně překvapil, proto bychom rádi na tuto úspěšnou akci navázali.

B2B integraci a komunikaci probereme jak z pohledu obchodu a managementu, tak z pohledu technického, respektive z pohledu IT. Rádi se s vámi podělíme o novinky v této oblasti a naše praktické zkušenosti.

Tato ocenění bereme jako potvrzení kvality našich produktů, které jsou schopny vyhovět požadavkům celého spektra společností, od nejmenších podnikatelů až po velké korporace.

Zároveň je pro nás i závazkem, abychom i v budoucnu našim klientům poskytovali služby na vysoké úrovni a nadále se intenzivně věnovali vývoji a inovacím.