logo Logitech

Špičkové videokonferenční zařízení Rally Bar Huddle

Rally Bar Huddle je nově představené zařízení Logitech typu vše v jednom, které poskytuje všem pracovníkům rovnocenné podmínky účasti na videokonferenční schůzce bez ohledu na to, zda se účastní na dálku nebo jsou přítomni přímo v zasedací místnosti.

Rally Bar Huddle je nejnovějším přírůstkem společnosti Logitech do rodiny konferenčních kamer pro malé konferenční místnosti. Rychle se instaluje, snadno používá a jednoduše integruje s ovladačem Tap IP prostřednictvím systému CollabOS.

Rally Bar Huddle je určen pro místnosti, do nichž se vejde až šest osob, a zajišťuje, aby byl každý účastník dobře vidět a slyšet. Vzdálené účastníky konverzace vítá vestavěná umělá inteligence pro zpracování videa v rozlišení 4K.

Díky přepracovanému systému přenosu zvuku je Rally Bar Huddle dvakrát hlasitější než videokonferenční zařízení Logitech MeetUp. Pokročilé snímání zvuku prostřednictvím šestice mikrofonů umožňujících vyfiltrovat zvuk z požadovaných směrů a potlačení šumu na bázi umělé inteligence vytváří přirozený zážitek ze schůzek i pro zaměstnance, kteří se účastní vzdáleně.

Pokračující vylepšování a aktualizace softwaru přidává do Rally Bar Huddle pokročilé funkce, jako je RightSight 2, se kterou získají týmy přístup k funkcím AI, jako jsou např. Speaker View, které detekuje a zobrazuje aktivního řečníka a zároveň zobrazuje celou místnost, nebo Grid View, která poskytuje každému účastníkovi ekvivalentní zastoupení díky detekci obličejů a přiblížení každé osoby tak, aby měla na obrazovce samostatný rámeček.

Podporuje také integraci s funkcemi Zoom Rooms Smart Gallery, Microsoft IntelliFrame apod.

Rally Bar Huddle lze používat třemi způsoby. Funguje s vyhrazeným počítačem se systémem Windows či ChromeOS, v režimu s vlastním zařízením uživatele (BYOD) nebo v režimu bez externího počítače, kdy podporované videokonferenční aplikace běží na samotném zařízení.

Rally Bar Huddle spolupracuje s předními videokonferenčními platformami, včetně Microsoft Teams, Zoom a Google Meet.

Týmy IT zvládnou připravit zasedačku na videokonferenci s novým, právě vybaleným Rally Bar Huddle během několika minut. Po instalaci pak můžou sledovat stav místnosti, provádět aktualizace nebo upravovat nastavení prostřednictvím jediného cloudového nástroje Logitech Sync, se kterým je možné také vyhodnocovat využití zasedacích místností v průběhu času.

Organizace si mohou Rally Bar Huddle přizpůsobit pro zvláštní prostředí nebo tak, aby co nejlépe vyhovoval jejich podmínkám. Snadno čistitelný kryt pomáhá udržovat videokonferenční zařízení čisté ve zdravotnických a vzdělávacích prostředích a světle šedý potah nabízí alternativu k výchozí grafitové barvě.

Cena a dostupnost:

Rally Bar Huddle bude celosvětově dostupný v červenci 2023 prostřednictvím autorizovaných prodejců a webu logitech.com za doporučenou maloobchodní cenu 49599 Kč

Funkce RightSight 2 budou k dispozici na podzim 2023

Článek Logitech ze dne pondělí 29. května 2023

Další články od Logitech

Webkamera Logitech MX Brio pro náročné koncové uživatele a firmy

Špičkové videokonferenční zařízení Rally Bar Huddle